Школьная сеть

Выпуск 11-А класса

Протокол (витяг)
засідання педагогічної ради
Харківської приватної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
 «Початок мудрості» Харківської області
від   27.05.2016 року                                                                                         № 6

Голова: Горяєва О.В.
Секретар: Єрьоменко К.О.

Присутні: всього 27 членів педагогічної ради,
присутніх 20 осіб (список додається)
Відсутні: 2 вчителя-сумісника, 4 педагога у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років, 1 вчитель (за хворобою)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.     Про випуск учнів 11-А класу. (Доповідач Горяєва О.В.)

1.СЛУХАЛИ:

Горяєву О.В., директора школи, яка нагадала присутнім Інструкцію про переведення та випуск учнів (вихованців) навчальних закладів системи загальної середньої освіти, затверджену наказом МОН України від 14.04.2008 № 319. Також, як голова атестаційної комісії, ознайомила присутніх із результатами річного оцінювання та державної підсумкової атестації учнів 11-А класу.
Виступила Капустенко К.О., класний керівник 11-А класу, яка повідомила присутнім, що на початок року навчалось – 8 учнів, на кінець року навчалось – 8 учнів. Всі учні засвоїли програму 11-го класу та атестовані.

ПОСТАНОВИЛИ:

1.1. Відповідно до Інструкції про переведення та випуск учнів (вихованців) навчальних закладів системи загальної середньої освіти, затверджену наказом МОН України від 14.04.2008 № 319, на підставі результатів річного оцінювання та державної підсумкової атестації випустити зі   школи  8 учнів 11-А класу:
1.В'ялову Маргариту Олександрівну
2. Гончарову Діану Сергіївну
3. Каліберду Вікторію Валеріївну
4. Кириленка Георгія Сергійовича
5. Нагорнюк Владиславу Іванівну
6. Ратушняк Віру Ігорівну
7. Середу Єлізавету В’ячеславівну
8. Фадєєва Марка Андрійовича
1.2. Вручити атестати про повну загальну середню освіту 28.05.2016 під час урочистостей.

Голова педагогічної ради                                                 О.В.Горяєва

Секретар                                                                             К.О.Єрьоменко
27.05.2016