Школьная сеть

О переводе учеников 1-4, 5-8,10 классов

Протокол (витяг)
засідання педагогічної ради
Харківської приватної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів 
 «Початок мудрості» Харківської області
від   27.05.2016 року                                                                                         № 6
 
Голова: Горяєва О.В.
Секретар: Єрьоменко К.О.
 
Присутні: всього 27 членів педагогічної ради,
присутніх 20 осіб (список додається)
Відсутні: 2 вчителя-сумісника, 4 педагога у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років, 1 вчитель (за хворобою)
 
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
 
 
2.     Про переведення до наступного класу учнів 1-3-х класів.
(Доповідач Горяєва О.В.)
3.     Про переведення до основної школи учнів 4-А класу.
(Доповідач   Єгорова О.А.)
4.     Про переведення до наступного класу учнів 5-8,10-х класів.
(Доповідач Горяєва О.В.)
 
2. СЛУХАЛИ:
Горяєву О.В., директора школи, яка ознайомила присутніх з Порядком переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015и № 762, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369.
Виступила Полях Ж.О., класовод 1-А класу, яка повідомила, що на початок навчального року навчалось 22 учні, прибуло за рік – 0 учнів, вибуло – 5 учнів, на кінець року – 18 учнів. Всі учні засвоїли програму 1-го класу
 
ПОСТАНОВИЛИ:
 
2.1.         Перевести до наступного 2-А класу 18 учнів:
1.     Базюк Даніїла Станіславовича
2.     Васильченко Вероніку Олегівну
3.     Гавренко Ігоря Євгеновича
4.     Гуджуманюк Леоніда Сергійовича
5.     Зологіна Марка Віталійовича
6.     Кім Кіріла Яновича
7.     Круглова Івана Миколайовича
8.     Лигоцьку Валерію Сергіївну
9.     Мельника Іллю Сергійовича
10.                    Новікову Крістіну Олександрівну
11.                    Оджімаду Джоша Обічіма
12.                    Поляшенка Данила Анатолійовича
13.                    Припутнєва Владислава Андрійовича
14.                    Процько Михайла Валерійовича
15.                    Решетняк Дарю Андріївну
16.                    Рибінського Михайла Вадимовича
17.                    Сердюк Софію Андріївну
18.                    Шевченко Олесю Владиславівну
 
Виступила Яковенко Ю.В., класовод 2-А класу, яка повідомила, що на початок навчального року навчалось 15 учнів, прибуло за рік – 2 учнів, вибуло – 0 учнів, на кінець року – 17 учнів. Всі учні засвоїли програму 2-го классу та атестовані.
 
ПОСТАНОВИЛИ:
2.2.Перевести до наступного 3-А класу 17 учнів:
1.  Алмакаєва Артема Тимуровича
2. Васильченко Надію Олегівну
3. Воронову Лілію Сергіївну
4. Єзерського Нікіту Андрійовича
5. Жиганова Данила Андрійовича
6. Задворного Єгора Григорійовича
7. Зубко Єгора Ігоровича
8. Каталову Софію Євгенівну
9. Котік Ніну Вячеславівну
10. Куванову Вероніку Дмитрівну
11. Мироненко Романа Олександровича
12. Мороз Рената Олександровича
13. Ревенко Марію Олександрівну
14.Федорченко Альону Романівну
15. Шаргуленко Микиту Вікторовича
16. Шатохіну Ангеліну Артемівну
17. Щербіну Олександра Геннадійовича
 
Виступила Криворучко І.Л., класовод 3-А класу, яка повідомила, що на початок навчального року навчалось 13 учнів, прибуло за рік – 1 учень, вибуло – 0 учнів, на кінець року – 14 учнів. Всі учні засвоїли програму 3-го класу та атестовані.
 
ПОСТАНОВИЛИ:
2.3.         Перевести до наступного 3-А класу 14 учнів:
1.     Бекетова Ігоря Івановича
2.     Бітюкова Андрія Олексійовича
3.     Гур’єва Данила Юрійовича
4.     Деканя Лукаса Олексійовича
5.     Дроздовську Яну Олексіївну
6.     Казакову Марину Олексіївну
7.     Кириленко Владиславу Сергіївну
8.     Круглова Тимофія Миколайовича
9.     Кузьменко Арсенія Денисовича
10.                       Оджімаду Вікторію Іджеоми
11.                       Полях Олексія Сергійовича
12.                       Світличного Лева В’ячеславовича
13.                       Федорченко Марка Романовича
14.                        Явнікову Сніжану Максимівну
2.4.                       Заступнику директора з навчально-виховної роботи Єгоровій О.А. внести відповідні зміни до алфавітної книги та систему ІСУО.
                                                                                              До 01.06.2016
2.5.                        Класним керівникам Полях Ж.О., Яковенко Ю.В., Криворучко І.Л. зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради».
до 01.06.2016
3. СЛУХАЛИ:
Єгорову О.А., заступника директора з навчально-виховної роботи, яка ознайомила присутніх із результатами державної підсумкової атестації учнів 4-А класу.
Виступила Тимофєєва О.М., класовод 4-А класу, яка повідомила, що на початок навчального року навчалось 14 учнів, вибуло – 1 учень, прибуло – 0 учнів. На кінець року – 13 учнів. Всі учні засвоїли програму 4-го класу та атестовані.
 
ПОСТАНОВИЛИ:
 
3.1.         Перевести до основної школи, до 5-А класу, 13 учнів:
1.       Аверіна Марка Владиславовича
2.       Андрєєва Антона Артемовича
3.       Васильченка Романа Олеговича
4.       Губернік Дар’ю Іванівну
5.        Конотопа Костянтина Ілларіоновича
6.       Куванову Аліну Дмитрівну
7.       Момот Карину Олександрівну
8.        Павленко Стефанію Володимирівну
9.        Пархоменка Назара Ігоровича
10. Ратушняка Олексія Ігоровича
11.                        Тургунова Артема Олександровича
12. Харченка Ігоря Дмитровича
13. Щербіну Михайла Геннадійовича
3.2.         Заступнику директора з навчально-виховної роботи Єгоровій О.А. внести відповідні зміни до алфавітної книги та систему ІСУО.
                                                                                                До 01.06.2016
3.3.          Класному керівнику Тимофєєвій О.М. зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради».
до 01.06.2016
 
 4. СЛУХАЛИ:
Горяєву О.В., директора школи, яка повідомила присутнім, що згідно з Порядком переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2015и № 762, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.07.2015 за № 924/27369, необхідно вирішити питання про переведення до наступного класу учнів 5-8,10-х класів.
Виступила Кузьменко О.Л., класний керівник 5-А класу, яка повідомила, що на початок навчального року у класі навчалось 17 учнів, прибуло за рік – 0 учнів, вибуло – 1 учень, на кінець року – 16 учнів. Всі учні засвоїли програму 5-го класу та атестовані.
ПОСТАНОВИЛИ:
4.1.         Перевести до 6-А класу 16 учнів:
1.     Андреєву Анжеліку Артемівну
2.     Боковікова Бориса Олександровича
3.     Васильченка Даниіла Олеговича
4.     Воронова Іллю Сергійовича
5.     Гарькавого Кліма Віталійовича
6.     Глацовську Олександру Геннадіївну
7.     Забілу Ярослава Євгеновича
8.     Кацького Павла Олександровича
9.     Казакова Марка Олексійовича
10.                       Кузьменко Арину Денисівну
11.                       Поджарого Данііла Миколайовича
12.                       Ратушняка Михайла Ігоровича
13.                       Стеценко Анастасію Валеріївну
14.                       Трофименко Діану Олексіївну
15.                       Фірсову Аліну Михайлівну
16.                       Шутенка Романа Олександровича
Виступила Капустенко К.О., класний керівник 6-А класу, яка повідомила, що на початок навчального року у класі навчалось 13 учнів, прибуло за рік – 2 учня, вибуло – 0 учнів, на кінець року – 15 учнів. Всі учні засвоїли програму 6-го класу та атестовані.
ПОСТАНОВИЛИ:
4.2.         Перевести до 7-А класу 15 учнів:
1.     Бабич Дарію Олександрівну
2.     Бахолдіна Богдана Олександровича
3.     Ващенко Софію Віталіївну
4.     Глацовського Лева Геннадійовича
5.     Каталова Іллю Євгеновича
6.     Куванову Уіну Дмитрівну
7.     Кутового Івана Сергійовича
8.     Мірошниченко Анну Олександрівну
9.     Оджімаду Тайру Чідінму
10.                       Павлова Микиту Володимировича
11.                       Перець Евеліну Сергіївну
12.                       Пошелка Богдана Денисовича
13.                       Шевченко Єву Романівну
14.                       Щербіну Андрія Геннадійовича
15.                       Якушевського Марка Вікторовича
 
 Виступила Єрьоменко К.О., класний керівник 7-А класу, яка повідомила, що на початок навчального року навчалось 13 учнів, прибуло за рік – 2 учня, вибуло за рік – 2 учня, на кінець року – 13 учнів. Всі учні атестовані, програму за 7-й клас засвоїли.
 
ПОСТАНОВИЛИ:
4.3. Перевести до наступного 8-го класу 13 учнів:
1.     Андрюхіна Вадима Олександровича
2.     Бекетова Данила Івановича
3.     Буряківського Дмитра Євгеновича
4.     Гуджуманюк Ксенію Сергіївну
5.     Дворецьку Алісу Олексіївну
6.     Дубовську Василису Максимівну
7.     Клімова Даниїла Владиславовича
8.     Коновала Максима Вікторовича
9.     Кутову Поліну Сергіївну
10.                        Курліщук Юлію Борисівну
11.                        Мельника Валерія Валерійовича
     12. Ратушняк Любов Ігорівну
13.Тяжкун Поліну Андріївну
Виступила Середня Д.В., класний керівник 8-А класу, яка повідомила, що на початок навчального року навчалось 11 учнів, прибуло за рік – 2 учні, вибуло за рік – 1 учень, на кінець року – 12 учнів. Всі учні атестовані, програму за 8-й клас засвоїли.
 
ПОСТАНОВИЛИ:
4.4.         Перевести до наступного 9-А класу 12 учнів:
1.     Бездушну Софію Тарасівну
2.     Боковікова Михайла Олександровича
3.     В’ялову Вероніку Олександрівну
4.     Гуру Богдана Ігоровича
5.     Добровольську Олександру Миколаївну
6.     Дроздовську Анну Олексіївну
7.     Моргуненко Анну Дмитрівну
8.     Поляшенко Марину Анатоліївну
9.     Пошелка Олександра Денисовича
10.                        Ратушняка Симеона Ігоровича
11.                        Ступіна Марка Євгеновича
12.                        Шепелева Эльдара Сергійовича
Виступила  Кузьменко О.Л., класний керівник 10-А класу, яка повідомила, що на початок навчального року навчалось 6 учнів, прибуло за рік – 2 учня, вибуло за рік – 0 учнів, на кінець року – 8 учнів. Всі учні атестовані, програму за 10-й клас засвоїли.
 
ПОСТАНОВИЛИ:
4.5.         Перевести до наступного 11-А класу 8 учнів:
1.     Гавренка Данила Євгеновича
2.     Горобець Дар’ю Вікторівну
3.     Захльостову Катерину Сергіївну
4.     Іванову Олександру Ігорівну
5.     Лютих Дар’ю Сергіївну
6.     Лященка Михайла Володимировича
7.     Мельник Карину Сергіївну
8.     Наумова Костянтина Владиславовича
4.6.                       Класним керівникам Кузьменко О.Л., Капустенко К.О.,           Єрьоменко К.О., Середній Д.В., зробити відповідні записи на сторінках класного журналу в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів» у графі «Рішення педагогічної ради».
до 01.06.2016
4.7.                       Заступнику директора з навчально-виховної роботи Єгоровій О.А. внести відповідні зміни до алфавітної книги та систему ІСУО.
                                                                                                До 01.06.2016
 
Голова педагогічної ради                                                 О.В.Горяєва
Секретар                                                                             К.О.Єрьоменко   
 
 
 
27.05.2016