Останній спектакль зимового сезону

Слава Богу за те, що нам повезло з такими дітьми, які відпрацювали цю неймовірну кількість концертів й заміняли один одного, миттєво згадуючи слова іншого героя та підставляючи свої руки заради спільної справи.
Діти розуміли важливість і цінність кожного концерту, заходу чи  служіння й працювали на всі 200%!
Хочеться сказати величезне "дякуємо!" усім юним акторам й справжнім героям, які не зважаючи на погоду й умови завжди були готові служити й викладатись по повній!

В такому складі спектакль грався тільки 1 сезон, і прізвища юних акторів хай залишуться в пам'яті вдячних глядачів:
Герда - Полінка Тяжкун
Кай - Ілюша Каталов
Ворон - Ванюша Кутовий
Ворона - Ксюша Гуджуманюк
Бабуся - Катюша Захльостова
Радник - Артур Ким
Сторож часу - Гоша Кириленко
Снігова Королева - Діанка Гончарова
Маленька розбійниця - Евелінка Перець
Мама розбійниці - Маргарита Перець
Олень - Марк Якушевський і Богдан Гура
Принц - Андрюша Щербіна
Принцесса - Куванова Уїна
А також  незамінні співаки, які були й розбійниками, і янголами, й головними помічниками: Соня Каталова, Льоня Гуджуманюк, Льоша і Сашенька Полях, Джош, Віки й Тайра Оджімаду, Саша Добровольска, Маринка Поляшенко, Маргаритка В'ялова, Дана Эль-Наче, Юлечка Кутова, Данік і Вовочка Поджарі, Шепелєв Ельдарчик, Куванова Алінка, Мірошниченко Анюта, Кириленко Владочка!
Всього 30 героїв!
БАТЬКИ, дякуємо за ваших дітей і допомогу, підтримку, яку ми відчували щоденно через ваші молитви й дзвінки!