Адміністрація школи

Засновник – В’ялов Олександр Олександрович.
Освіта – вища. Закінчив Харківський державний університет за спеціальністю «Фізика», здобув кваліфікацію спеціаліста – фізик, викладач фізики.
Педагогічний стаж – 13 років.
Кваліфікаційна категорія – «Спеціаліст вищої категорії». Має звання - "Учитель-методист".

Графік прийому з особистих питань: четвер 8:00 - 13:00.

Директор школи – Горяєва Оксана Валеріївна.
Освіта – вища. Закінчила Харківський державний педагогічний університет ім.Г.С.Сковороди за спеціальністю «Українська мова та література», здобула кваліфікацію вчителя української мови та літератури.
Закінчила Інститут післядипломної освіти Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С.Сковороди за спеціальністю «Управління навчальним закладом», здобула кваліфікацію керівника навчального закладу з узагальненим об’єктом діяльності, організатором освіти.
Педагогічний стаж – 24 роки.
Кваліфікаційна категорія – «Спеціаліст вищої категорії», звання «Учитель-методист».

Графік прийому з особистих питань:понеділок 13:00-17:00; п'ятниця 8:30-13:00.

Заступник директора з навчально-виховної  роботи -  Рудич Наталя Валеріївна.
  Освіта - вища. Закінчила Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди за напрямком "Педагогіка і методика середньої освіти. Російська мова та світова література", отримала кваліфікацію викладача російської мови та світової літератури.
Педагогічний стаж - 9 років.
Кваліфікаційна категорія - "Спеціаліст другої категорії".

Графік прийому з особистих питань:  вівторок 14:00-17:00.

Заступник директора з навчально-виховної роботи - Капустенко Катерина Олександрівна.
Освіта – вища. Закінчила Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди за напрямом «Педагогічна освіта», здобула кваліфікацію вчителя музики основної школи. Закінчила Українську інженерно-педагогічну академію за спеціальністю «Управління навчальним закладом», здобула кваліфікацію професіонала з управління навчальним закладом.
Педагогічний стаж – 7 років.
Кваліфікаційна категорія – «Спеціаліст другої категорії».

Графік прийому з особистих питань: середа 10:00-13:00

Графік прийому громадян працівниками
управління освіти адміністрації Жовтневого району Харківської міської ради  на 2013 рік

Адреса для письмових звернень громадян: 61052, м.Харків, вул..Ярославського,21
Телефон для довідок за зверненнями громадян: (057) 734-94-30, тел./факс (057) 734-94-30

Посада керівника управління освіти, його заступника, інших спеціалістів
Прізвище, ім’я, по батькові
Дні та години прийому
Місце прийому (адреса), контактний телефон
1.
Начальник управління освіти
Світлична Олена Федорівна
щопонеділка
з 9.00 до 12.00
щосереди
з 14.00 до 17.00

Вул..Ярославська,21, каб № 2
Конт.тел.(057)712-26-52
[
2.
Головний спеціаліст управління освіти
Гребеннікова Наталія Миколаївна
щочетверга
з 14.00 до 17.00

Вул..Ярославська,21, каб № 5
Конт.тел.(057)712-42-70

Інші працівники управління і освіти приймають відвідувачів щоденно.