Про школу

Школа "Початок мудрості" - приватний навчальний заклад, який має на меті надавати освіту на рівні державних стандартів і виховання, зорієнтоване на формування особистості на основі християнських моральних цінностей - любові до Бога і ближнього, поваги до батьків, толерантності, взаємопорозуміння, милосердя, терпіння, прощення, розуміння свого покликання і обдарувань для служіння людям, державі і Богу.

Плануючи наше майбутнє і намагаючись усвідомити досвід минулого, ми розробили нову концепцію діяльності і розвитку школи. Цей документ має стати визначальним для стратегічного розвитку нашого навчального закладу в перспективі як мінімум найближчих 5 років. Безумовно, люди планують, а Бог – коригує. Втім, наша відповідальність – планувати і всі бажаючі ознайомитись з нашим баченням школи в перспективі – прочитайте нашу Концепцію  (викачати у форматі .doc, 210 kb)

Станом на 01.01.2018 в школі навчаються 171 учнів (з 1 по 11 клас). Середня кількість учнів у класі - 14. В школі функціонують 9 інклюзивних класів. Разом з ними і для них працюють 24 учителя і 7 осіб допоміжного персоналу. Навчання в школі здійснюється українською мовою.  Англійська мова викладається з 1-го класу. Всі учні школи отримують гарячі обіди в шкільній їдальні. Для першокласників облаштовано спальню для післяобіднього сну. Заняття в школі починаються о 9-00 ранку і закінчуються не пізніше 16-30. Для бажаючих є можливість займатись додатково живописом, фортепіано, хоровим співом. У початкових класах працюють групи подовженого дня.

Навчання в школі - платне.

16.11.2009