Питання і відповіді

Чим школа "Початок мудрості" відрізняється від інших шкіл?

Наша місія: через спільне особисте зростання і цілеспрямовану взаємодію адміністрації, вчителів і батьків створювати умови для виховання і розвитку кожного учня як особистості, що має особливе призначення від Бога в житті.

Що значить "одвічні цінності"?

Оскільки процес в школі історично названий "навчально-виховним", то виникає 2 питання: чого і як вчити, що і як виховувати? На перше відповідь надає державний освітній стандарт, який регламентує предмети і навчальне навантаження, програми і підручники тощо. Щодо другого - кожна школа сама обирає ті цінності, які мають бути закладені в характер учня - Особистості.

Що значить "для особистості"?

Яким має бути він - випускник школи? Які якості йому слід розвивати в собі, закладати в характер?

Як зарахувати свою дитину до школи?

Процедура, Документи

Скільки коштує навчання?

Школа "Початок мудрості" - приватний навчальний заклад, який має на меті надавати освіту на рівні державних стандартів і виховання, зорієнтоване на формування особистості на основі християнських моральних цінностей - любові до Бога і ближнього, поваги до батьків, толерантності, взаємопорозуміння, милосердя, терпіння, прощення, розуміння свого покликання і обдарувань для служіння людям, державі і Богу.

Що робити, якщо моя дитина загубила підручник, щоденник?

Одразу повідомити класного керівника для допомоги в пошуку. Придбати новий підручник (щоденник) за власний рахунок.

Що робити, якщо моя дитина має вживати ліки?

Повідомити адміністрацію школи при зарахуванні учня до школи (або одразу після моменту призначення лікарем відповідних ліків). Передати ліки медичному працівникові для організації їх споживання

Що робити, якщо мені треба поговорити з учителем?

Зателефонувати до школи і домовитися з адміністратором про зустріч. Учитель може відмовитися від розмови, яка не була узгоджена з адміністрацією заздалегідь

Якщо в мене виникають підозри, що мою дитину ображають в школі, що мені робити?

Поговоріть відверто з дитиною і пересвідчіться у фактах. Терміново зв’яжіться з класним керівником або директором

Хто відповідає за дисциплінарні процедури?

Директор та його заступники - забезпечують загальний порядок в школі. Класний керівник – забезпечує належну поведінку в класному колективі. Учитель – забезпечує порядок на конкретному уроці