Публікації в пресі

Досьє за власним бажанням…

Нещодавно редакція журналу "Слово вчителю" запропонувала написати про себе. Незвично: а що писати? Але потім, зібравшись з силами, вирішив написати. Але не просто про себе, а про Того, Хто дивним чином направляв і оберігав мене. І Хто сьогодні продовжує направляти і оберігати. Цікаво? Прочитайте!

Секрети справжньої дружби

Журнал "Слово вчителю". В'ялов О.О., директор приватної школи «Початок мудрості» (м. Харків)

Одвічні цінності минулого – запорука сучасного…

Досвід викладання християнської етики на Харківщині. Матеріал підготували Марія Ляхова, Олександр В’ялов

Учитель християнської етики - хто він?

Учитель – хто він? Сучасний педагог сучасної школи – яка його роль, ким він виступає перед учнями, батьками, колегами,.. перед Богом? Актор, психолог, лектор, поліцейський? Ходяча енциклопедія, ментор, політично активний? Знавець інтерактивних технологій, філософ? Той, хто живе на жалюгідну (в принципі) заробітну платню та замість вечері для рідних готує (після роботи!) поурочні плани? Спеціаліст зі збору батьківських коштів на ремонт класу (який відбуватиметься за рахунок його ж власної відпустки)?

«Вчорашня» Біблія для «сучасної» людини

Бути сучасним – чи не найважливіша річ для сучасних людей (перепрошую за каламбур). Сучасні технології, сучасні професії, сучасний підхід, сучасне мистецтво… Сучасність стає синонімом успішності, ефективності, оригінальності, якості, високого рівня в будь-якій царині. Намагаючись бути на гребені хвилі, медики агітують за сучасні методи лікування, вчителі – за сучасні педагогічні технології, а менеджери – за сучасне управління. Мабуть, не буде перебільшенням сказати, що чи не найбільша чеснота сьогоднішніх людей – сучасність, «просунутість». Найбільше ж лихо – відсталість, «забитість».