Що можуть підлітки зробити для наших героїв?

У переддень Свята захисників і захисниць України, ???? ???? ???????? учні 9-А класу говорили про їхній подвиг, жертовність , а також про особливу повагу до тих воїнів, які отримали важкі поранення під час бойових дій і, в результаті їх, інвалідність.
Роздумували, що можуть підлітки зробити для наших героїв?
Зробили висновок, що кожен може, зустрівши когось із них на вулиці, у кафе, на роботі чи у транспорті, прикласти руку до серця на знак вдячності за захист, за можливість навчатися, працювати і взагалі існувати!
Це можливість без слів сказати: «Моє життя у мирному місті, свобода і незалежність України — все це можливе завдяки тобі!».
Але не тільки діти, але й дорослі цивільні люди повинні робити для захисників прості життєві речі:
✅Бути вдячними і з повагою ставитися до воїнів при зустрічі і спілкуванні
✅Турбуватися, підтримувати і надавати допомогу при потребі
✅Донатити на ЗСУ через перевірені благодійні фонди та волонтерів
✅Молитися за українські сили оборони і конкретних воїнів
Наші захисники і захисниці сплачують найвищу ціну за майбутню Перемогу України... Пам'ятаймо про це!