Приватний заклад "Харківський Християнський Ліцей  "Початок мудрості"

Україна, 61064, Харків, вул. Юрія Паращука, 6.  тел.+380 67 577 90 39  

E-mail: bw-school@ukr.net  Youtube-канал

Новини

 

 

НМТ-2024: старт реєстрації

З 14 березня до 11 квітня усі, хто планує вступати до закладів вищої освіти на бакалаврські програми, матимуть змогу зареєструватися для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ) 2024 року. Він, як і в попередні два роки, проходитиме у вигляді комп’ютерного онлайн-тестування.

В умовах війни НМТ в комп’ютерній формі — єдиний прийнятний варіант проведення вступних іспитів задля забезпечення рівних умов для всіх вступників незалежно від їхнього місця перебування. Водночас варто розуміти, що НМТ не можна пройти дистанційно зі свого планшета, ноутбука або комп’ютера, оскільки його проводитимуть у спеціально обладнаних пунктах тестування (ТЕЦ), створених як в Україні, так і за її межами.

Також наголосимо: НМТ  це вступний іспит до закладів вищої освіти України, а не державна підсумкова атестація. Тому можете не реєструватися для участі в тестуванні, якщо не плануєте вступати до українського вишу цього року.

Як і в попередні два роки, реєстрація на НМТ–2024 проходитиме в безпаперовій формі, тож подати заявку на участь можна буде онлайново з будь-якого місця перебування. Для цього потрібно скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на нашому вебсайті. 

У рубриці «Процедура реєстрації» докладно описано, як зареєструватися, які документи потрібно підготувати, які вимоги до їх завантаження, як перевірити стан опрацювання реєстраційних документів, як унести зміни до реєстраційних даних, що робити, якщо відмовлено в реєстрації, тощо.

Про алгоритм реєстрації ми повідомляли нещодавно. Тож сьогодні лише наголосимо на деяких важливих моментах.

Створення персонального кабінету за допомогою спеціального сервісу на сайті Українського центру — перший крок під час реєстрації на НМТ. Застерігаємо: не варто створювати кілька персональних кабінетів за різними документами, що посвідчують особу, як-от закордонний паспорт, ID-картка чи інший документ, адже як наслідок матимете проблеми зі входом до кабінету. 

Для успішної реєстрації варто дотримуватися інструкцій сервісу та послідовно виконувати в персональному кабінеті такі кроки: увести особисті  дані, підтвердити їх шляхом завантаження реєстраційних документів і надіслати все це на обробку до регіонального центру оцінювання якості освіти, натиснувши на відповідну кнопку в сервісі.

Уважно заповнюйте реєстраційну форму, пам’ятаючи, що вам можуть відмовити в реєстрації через надання недостовірної інформації, ненадання копій документів або надання копій документів, які не відповідають вимогам законодавства, а також через неможливість створення особливих (спеціальних) умов для проходження НМТ, зазначених у медичному висновку. 

Обов’язковим етапом реєстрації є позначення в сервісі в запропонованому переліку навчального предмета на вибір, з якого бажаєте пройти тестування, та населеного пункту в Україні, де плануєте перебувати в дні проведення іспиту, чи населеного пункту за кордоном, де бажаєте  пройти НМТ. 

Маємо ще й кілька важливих порад для потенційних учасників НМТ.

Не забувайте час від часу зазирати до персонального кабінету. Він є каналом вашої комунікації з регіональним центром оцінювання якості освіти. Через персональний кабінет стежте за результатом реєстрації: тут ви отримаєте як повідомлення про недоліки у якомусь із ваших реєстраційних документів, так і про успішну реєстрацію. Запрошення на НМТ, у якому буде зазначено дату, час і місце, куди вам потрібно буде прибути для складання іспиту і яке ви матимете пред’явити для допуску до ТЕЦ, напередодні тестування ви також отримаєте в персональному кабінеті. Та й  ваші результати у визначений день буде розміщено у відповідній вкладці персонального кабінету.

Після успішної реєстрації на НМТ на вас чекатиме участь у тестуванні. Найперше і найголовніше — не хвилюйтеся, будьте впевнені у своїх знаннях і налаштуйтеся на успішне складання іспиту.

Для підготовки до НМТ користуйтеся лише перевіреними ресурсами. У всіх питаннях організації та проведення НМТ вам допоможуть Український та регіональні центри оцінювання якості освіти.

Організуйте собі віртуальну екскурсію сайтом Українського центру оцінювання якості освіти. Насамперед ознайомтеся з матеріалами в розділі «Вступні випробування у 2024 році / Вступні на бакалаврат»

Усі рубрики в цьому розділі будуть корисними. Так, сторінки «Основне про НМТ» і «Календар НМТ» зорієнтують у тому, що таке НМТ та коли його проводитимуть. У рубриці «Нормативні документи» знайдете Порядок проведення НМТ та Порядок реєстрації для участі в НМТ — документи, обов’язкові для ознайомлення під час реєстрації (переглянувши їх заздалегідь, заощадите час на ознайомлення з ними під час роботи із сервісом реєстрації). Доповнять ваші знання про вступне випробування, якщо щось не зрозуміло, запитання-відповіді — тут знайдете найпоширеніші запитання від потенційних учасників та відповіді на них.  Особливу увагу приділіть сторінкам «Підготовка до НМТ», «Демонстраційний варіант НМТ», «Складники НМТ» — вони допоможуть якісно підготуватися та налаштують, чого чекати від самого тесту. А про місця проведення НМТ за кордоном дізнаєтеся тут. Ну і, звичайно ж, не залиште поза увагою сторінку «Процедура реєстрації», де докладно описано алгоритм ваших дій — від створення персонального кабінету до того, як подати апеляцію в разі відмови вам у реєстрації. Дотримуйтеся цього алгоритму — і впевнено реєструйтеся для участі в НМТ.

І наостанок: якщо під час реєстрації виникнуть якісь труднощі чи не зможете впоратися самостійно — не соромтеся попросити про допомогу своїх рідних чи друзів або зверніться за консультацією чи технічною допомогою до найближчого пункту реєстрації

Зичимо успіху!

14 березня в Україні відзначається День українського добровольця.

Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.
Дата 14 березня була обрана не випадково. Саме в цей день у 2014 році на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону. Чоловіки й жінки самоорганізувалися та вирушили на схід України – на захист нашої держави та її суверенітету.
Україна переживає найбільше випробування у своїй новітній історії – повномасштабну збройну боротьбу з російським агресором за власну незалежність і територіальну цілісність. Завжди, у найважчі часи нашої історії, знаходилися відважні, які добровільно брали зброю до рук і ставали на захист своєї Батьківщини. Воїни Русі-України, лицарі Костянтина Острозького, козаки Петра Сагайдачного, Богдана Хмельницького, Івана Виговського та Івана Мазепи, воїни Армії Української Народної Республіки та Галицької армії Західноукраїнської Народної Республіки, Антигітлерівської коаліції часів Другої світової війни, Української Повстанської Армії, воїни АТО/ООС мужньо здобували героїчні перемоги й віддавали свої життя за українську землю.
Нині добровольцем став увесь Український народ: ті, хто прийшов до центрів комплектування та поповнив ряди Збройних Сил України; ті, хто став до лав територіальної оборони та добровольчих формувань територіальних громад; ті, хто всіляко допомагає захисникам і готовий стати до їхніх лав завтра. Наша готовність добровільно стати на захист України є вирішальною запорукою нашої перемоги.
До українських добровольців, які зголосилися захищати свою державу, доєдналися іноземці. Українська держава закликала їх спільно боротися за мир і демократію у Європі та всьому світі.
Указом Президента від 28 лютого 2022 року № 82 з 1 березня 2022 року запроваджено безвізовий режим в’їзду в Україну для громадян іноземних держав, які бажають вступити до Інтернаціонального легіону оборони України, крім громадян держави-агресора. В Україну продовжують прибувати добровольці з різних країн світу, щоб стати на захист територіальної цілісності нашої країни.

Як зробити дистанційний урок зв'язного мовлення цікавим?

✅Спочатку запропонуйте дітям приміряти не себе ролі інтерв'юера і респондента (учні 5 класу брали інтрев'ю у героїв прочитаних творів).
✅Потім внесіть елемент несподіванки (за допомогою "Колеса фортуни" вони визначали, хто буде грати роль того чи іншого літературного героя).
❓Питання можна задавати в чаті (використовувати який на звичайних уроках не рекомендовано).
✅І наприкінці напишіть повідомлення своїм улюбленим літературним героям і оцініть роботу своїх однокласників.
????????????
 

Реєстрація для участі в мультипредметному тесті ЗНО

Реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті триватиме з 14 березня до 11 квітня 2024 року і відбудеться дистанційно.

Для реєстрації для участі в НМТ, потенційному вступнику потрібно самостійно створити персональний кабінет на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та виконати в ньому такі дії:

  • унести особисті дані й інформацію щодо участі в НМТ;
  • завантажити в електронній формі сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;
  • підтвердити бажання взяти участь у НМТ;
  • надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру;
  • сформувати Сертифікат НМТ 2024 року.

Можливіть створення електронного кабінету стане доступною з 14 березня 2024 року.

Обов'язкові копії документів, що необхідні для реєстрації

До персонального кабінету вступнику необхідно обов'язково завантажити сканкопії наступних документів:

  • паспортний документ або інший документ, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація для участі в НМТ;
  • документ, що підтверджує інформацію про освіту: довідка з місця навчання, яка підтверджує, що особа завершує здобуття повної загальної середньої освіти у 2024 році (для цьогорічних випускників), або свідоцтво про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років);
  • документ, що підтверджує внесену інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП): картка платника податків або паспорт громадянина України, до якого внесено дані про РНОКПП.

    Вибір міста проходження НМТ

    Під час реєстрації вступник матиме змогу вибрати предмет додаткового блоку та населений пункт в Україні або за кордоном, де він перебуватиме в дні проведення НМТ. Цю інформацію буде використано для розподілу учасників за тимчасовими екзаменаційними центрами.

    Позначення предмета на вибір (4-й предмет НМТ)

    Навчальні предмети, які увійшли до основного блоку НМТ, – українська мова, математика та історія України, – автоматично зазначені в сервісі реєстрації, тож вступникові потрібно  вибрати із запропонованого переліку лише один із предметів другого блоку НМТ.

    Вибрати кілька предметів додаткового блоку не можна, адже НМТ буде цілісним (складатиметься з двох блоків по два предмети, усього чотири предмети), відтак реєстрація для проходження тестування з меншої або більшої кількості предметів неможлива.

    Внесення змін до персональних даних в е-кабінеті

    Після надсилання інформації на обробку до 15 квітня в персональному кабінеті можна буде вносити зміни до інформації про:

    • назву навчального предмета додаткового блоку, з якого вступник бажає пройти тестування;
    • населений пункт в Україні або за кордоном, де він перебуватиме в дні проведення НМТ;
    • потребу в проходженні НМТ під час додаткових сесій.

    Підтвердження реєстрації на НМТ

    Підтвердженням факту реєстрації для участі в НМТ є Сертифікат.

    Сертифікат НМТ вступник матиме змогу сформувати у своєму персональному кабінеті в разі підтвердження регіональним центром реєстрації вступника для участі в НМТ.

    Ця функція стане доступною не пізніше ніж через сім календарних днів із дня надсилання інформації на обробку.

    Інші особливості реєстрації на НМТ (у разі необхідності)

    За потреби при реєстрації додаються копії:

    • свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних);
    • медичного висновку про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання», затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900 (для осіб з особливими освітніми потребами);
    • нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);
    • документа, що підтверджує причину невнесення інформації про РНОКПП;
    • документа, що підтверджує причину, яка унеможливлює участь в основних сесіях НМТ.

    У разі відсутності з поважної причини (викрадення, втрата тощо) документа, що підтверджує інформацію про освіту, для реєстрації на НМТ може бути використано Виписку з Єдиної державної електронної бази з питань освіти щодо документів про освіту та інформації про навчання особи, яка може бути сформовано на веб-сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти за посиланням.

    ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА НМТ

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО 

Вітаємо ученицю 5-А класу Поліну Бондар,яка посіла 2 місце у чемпіонаті з гімнастики,який відбувся у Польщі!

 
???????? Бажаємо юній спортсменці сил, натхнення, цілеспрямованості для взяття нових спортивних вершин!

Наші козаки!

Заняття фізкультурою надає можливість взаємодіяти з однокласниками на уроці, відпочити від сидіння за комп'ютером під час дистанційного навчання. А ще регулярна фізична активність сприяє зміцненню імунітету, розвиває силу й характер!
????⛹️????️????????
Ми, хлопці 3-А класу, покажемо трішки нашої активності і вам????

Любі колежаночки, мамочки та бабусі наших учнів, подружки нашої освітянської родини!

 
Вітаємо вас Днем боротьби за наші права!))
????Але ми вже маємо права від Бога!
????Маємо право бути особливим подарунком для світу чоловіків!
????Маємо право бути щасливими у родині, роботі, дружбі, служінні!
????Маємо право бути різними: ніжними, милими, слабкими, сильними, радісними, сумними, красивими і приємними!
????Маємо право кохати!
????Маємо право бути ЖІНКОЮ!
Тож користуйтеся своїми правами!

Календар проведення НМТ-2024

Тестування проходитиме під час основних і додаткових сесій:

  • основні: 14 травня – 25 червня;
  • додаткові: 11–19 липня.

Відповідно до наказу також передбачено два періоди реєстрації осіб, які бажають узяти участь в НМТ, —  основний та додатковий.

Основний етап реєстрації осіб для участі в основних сесіях НМТ триватиме з 14 березня до 11 квітня включно.

До 15 квітня зареєстрований учасник матиме змогу в персональному кабінеті внести зміни (змінити предмет на вибір на інший  чи змінити населений пункт в Україні / за кордоном, у якому він бажає пройти НМТ).

У додатковий період (10–15 травня) матимуть змогу зареєструватися для проходження НМТ під час додаткових сесій особи, які не змогли цього зробити з поважних причин під час основного періоду реєстрації, та ті, хто реєструвався в основний період реєстрації, але їм було відмовлено в реєстрації. Зміни до реєстраційних даних можна буде внести до 19 травня.

З 08 травня для зареєстрованих учасників основних сесій НМТ з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних кабінетів запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники ж додаткових сесій матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування з 8 липня. З міркувань безпеки ми не публікуватимемо інформації про те, де на території України відбудуться тестування, ні на сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, ні на наших офіційних сторінках у соцмережах. Наполегливо рекомендуємо учасникам не розголошувати, де й коли проходитиме тестування, адже від цього може залежати безпека і їхня, і організаторів НМТ.

Інформацію про результати основних сесій НМТ за шкалою 100–200 балів буде розміщено в персональних кабінетах учасників до 2 липня, додаткових сесій – до 26 липня.

21 лютого світова спільнота відзначає Міжнародний день рідної мови.

Ворог-окупант говорить, що не існує такої мови як українська!
Щоб збереглися ми, як український народ, треба берегти свою мову, вивчати її, спілкуватися нею!
Про це і про історію сьогодні на уроці української мови говорили п'ятикласники зі своєю вчителькою, пані Олександрою Пархоменко.
 
Мова — це душа народу. Любов до рідної мови та любов до рідної Батьківщини — невіддільні поняття. Вони споконвіку живуть у людських серцях і притаманні тим, хто шанує історію й культуру власного народу.
????????????????
Сьогодні, у Міжнародний день рідної мови, учні 5-А класу міркували над важливістю спілкування та удосконалення рідної мови - української, навіть якщо у побуті в родинах ще звучить інша мова.
А скільки мудрості, щирості, любові до всього рідного звучить на цьому уроці!
 
 

Моє безпечне середовище

Що відчуває дитина, перебуваючи у Харкові або іншому місті України, яке обстрілюється ракетами окупантів?
Як створити у таких умовах безпечне середовище? Які чинники формують у дитини відчуття психологічної підтримки?
Про це говорили наші шестикласники зі своїм класним керівником пані Наталею Коваленко.
А це роздуми одного з учнів про чинники безпечного середовища особисто для нього...
????️????
Моє безпечне середовище
Безпечне середовище - це не просто якесь місце, це може бути навіть людина, але це не головна тема цього тексту.
Для мене є декілька безпечних середовищ: перше - це дім. У своєму домі я відчуваю себе не зайвим, я відчуваю себе спокійно. Я розумію, що це моє місце і це якийсь захист від світу. ????
Другий пункт - це сім'я. Можливо, це буде здаватися дивним, адже, це ж не місце якесь, але сім'я - це ті люди , які можуть тебе зберегти, захистити, допомогти, підтримати і багато іншого, тому ці люди дуже важливі для мене. ????
І мабуть, перейдемо до третього, хоч у мене є більше таких середовищ, але назву тільки три. Книжки … Може прозвучати це дуже дивно, але це так. Мені досить знайти цікаву книжку чи книгу, поставити музику під час читання, і моя фантазія мене переносить із реального світу кудись туди… У книжку… ????
Звичайно, ще найбільш безпечне середовище на Небесах, але, на щастя чи ні, я поки ще не там.????

20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні

Пам'ятаймо нашу сучасну історію, свідками якої ми були! Пам'ятаймо наших героїв!

Це день, що відзначається в Україні на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Подвиг Героїв Небесної Сотні надихнув на боротьбу з російською агресією сотні тисяч українців. І ми схиляємо голови, віддаючи глибоку шану всім, хто поклав своє життя за свободу та право бути господарем на рідній землі. Вічна пам’ять і слава Героям! Вони не вмирають, а навічно залишаються нашою славою та небесними захисниками України! 

Сьогодні ми не повинні зрадити тих, хто зробив мужній крок до самопожертви та безсмертя! 

Ми відповідальні перед ними, перед собою та перед майбутніми поколіннями українців за долю і майбутнє нашої країни! Слава Україні! Героям слава!

Ми неодмінно вистоїмо і переможемо, та не зрадимо подвигів наших Героїв!

Соціальна реклама- це вид некомерційної реклами, де рекламодавець пропагандує правильний з його точки зору спосіб життя.

 
Навчаючи - виховуємо!
 
Людину, яка відповідально ставиться до своєї безпеки.
Людину, яка вміє правильно впливати на соціум, використовуючи сучасні тренди і технології!
 
Учні 2-А і їхня вчителька пані Юлія Володимирівна Яковенко - наші зірочки!
 
✨
 
 
 
 

19 лютого - День державного герба України

19 лютого 1992 р. постановою Верховної Ради України №2137-XII був затверджений один з чотирьох державних символів України – малий Державний Герб у вигляді тризуба.

Тризуб як державний символ України був обраний невипадково, адже він пов’язаний з нашою тисячолітньою державною, політичною i культурною історією.

З найдавніших часів тризуб використовувався як своєрідний оберіг. Різноманітні версії тризуба були поширені по всій території Європи та Азії, адже він був частиною культури багатьох народів і особливо значну роль відігравав у віруваннях арійців. Тому на деяких родових гербах їхніх нащадків і досі можна знайти відголоски триєдності. Арії пройшли чималий шлях, залишивши по собі багато згадок, в тому числі й тризуб. В Індії, наприклад, є Храм Вайшну Деві – Великої Богині Матері.

В період розквіту Руси-України, у X-XIII ст., зображення тризуба було поширене на великій території – від Криму до Новгорода, від Кавказу до Франції та Швеції, адже карбувався він на всьому: від печаток та монет до цеглин, з яких будувались храми та церкви. Так, зображення тризуба було знайдено на цеглинах Десятинної церкви у Києві.

Вперше про тризуб як про офіційний державний герб України заговорили в 1918 р. Під час Української революції, за пропозицією Михайла Грушевського, в Корсуні 25 лютого 1918 р. тризуб був прийнятий як Великий і Малий державний Герб УНР. Тризуб на гербі УНР був оповитий стилізованими оливовими гілками – символ прагнення нової держави до миру із сусідами. Автором проекту тодішнього герба став Василь Кричевський.

Українська Центральна Рада пояснила його прийняття тим, що тризуб є знаком князівської влади (тризуб був родовими знаком київських князів) і спадкоємності української державної традиції.

З 22 січня 1919 р., після проголошення Акта Злуки УНР і ЗУНР, тризуб став використовуватися і як герб Західної області УНР. Залишався він гербом гетьманської держави Павла Скоропадського, а також Директорії.

Уперше спроба конституційно оформити тризуб як державний герб була зроблена у травні 1920 р. у проекті Конституції, розробленому Всеукраїнською Національною Радою, а вдруге – спеціальною «Урядовою Комісією по виготовленню Конституції Української Держави» 1 жовтня того ж року.  

 19 лютого 1992 р. Верховна Рада України затвердила тризуб як малий герб України, вважаючи його головним елементом великого Державного герба. Конституція України, прийнята 28 червня 1996 р., затвердила тризуб як малий герб нашої держави.

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив демонстраційні варіанти тестів НМТ з усіх предметів

Демонстраційні тести з української мовиукраїнської літературиматематикиісторії Українигеографіїбіологіїфізикихіміїанглійськоїнімецькоїфранцузькоїіспанської мов є аналогічними до вступних тестів, які будуть застосовані під час відбору абітурієнтів для вступу на спеціальності бакалавра (магістра медичного спрямування) за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання.

На роботу з кожним демонстраційним тестом учасникам відведено 60 хвилин.

Однак під час проходження мультитесту вступник самостійно зможе розподіляти 120 хвилин, відведені на виконання української мови та математики у межах першого блоку до перерви, а також історії України та предмета за вибором учасника НМТ у межах другого блоку після перерви.

Усього на виконання мультитесту буде відведено 240 хвилин, з 20-хвилинною перервою між двома блоками.

ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ВАРІАНТ НМТ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ВАРІАНТ НМТ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ВАРІАНТ НМТ З МАТЕМАТИКИ

ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ВАРІАНТ НМТ З УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ

ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ВАРІАНТ НМТ З БІОЛОГІЇ

ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ВАРІАНТ НМТ З ГЕОГРАФІЇ

ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ВАРІАНТ НМТ З ФІЗИКИ

ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ВАРІАНТ НМТ З ХІМІЇ

ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ВАРІАНТ НМТ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ВАРІАНТ НМТ З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

 

Календар України. Українське ділове мовлення

Новини

Відобразити більше Завантаження... NO MORE ITEMS