Приватний заклад "Харківський Християнський Ліцей  "Початок мудрості"

Україна, 61064, Харків, вул. Юрія Паращука, 6.  тел.(факс) (057) 370-30-48. 

E-mail: bw-school@ukr.net  Youtube-канал

Новини

 

 

Завершення 2021/2022 навчального року

Шановні батьки! Любі друзі!
Повідомляємо вам, що 07.04.2022 у режимі онлайн відбулося засідання педагогічної ради ПЗ ХХЛ "Початок мудрості", де було розглянуто питання організації закінчення навчального року.
При прийнятті рішень були використані рекомендації Міністерства освіти і науки України. Наразі,  вдома залишається 7 працівників школи, з яких лише 2 можуть дістатися школи пішки, а, отже, саме ці двоє можуть документально оформити у закладі паперові варіанти документів щодо випуску і переведення учнів.
 
  Хочемо проінформувати вас, яким чином буде завершено екстремальний 2021/2022 навчальний рік.
🔻1. Дата закінчення навчального року 3 червня (17 червня). Вона буде залежати від військових обставин у м. Харкові.
🔻 2. Дані про успішність дітей, що навчаються дистанційно у наших друзів, у Чернівецькій гімназії "Надія" і у Житомирському ліцеї "Сяйво", будуть передані нам у травні (результати тільки перевірочних та контрольних робіт). Вони будуть використані для позитивної корекції результатів попереднього семестрового оцінювання.
🔻3. Оцінювання за ІІ семестр у випускних 9-А та 11-А класах з кожного предмету навчального плану буде здійснюватися на підставі письмової контрольної роботи, тесту, діагностичної роботи (онлайн) з врахуванням результатів контрольних робіт під час дистанційного навчання (за наявності таких результатів). Підсумкове річне оцінювання буде враховувати результати І та ІІ семестру, але не середнє арифметичне, а кращий результат на користь учня. 
🔻4. Оцінювання за ІІ семестр учнів 5-8 та 10 класів буде здійснюватись не за 12 бальною шкалою, а "зараховано/незараховано". А річне оцінювання буде виставлено за підсумками І семестру з позитивною корекцією за результатами контрольних робіт дистанційного навчання у ІІ семетрі (при наявності таких).
🔻5. Підсумкове оцінювання рівня сформованості компетентностей з навчальних предметів у 1-4 класах буде здійснюватися за результатами І семестру з врахуванням підсумків перевірочних робіт дистанційного навчання (при наявності таких) або індивідуальної співбесіди з учнем 
🔻6. Документальне оформлення результатів успішності учнів буде проведено у вигляді електронних свідоцтв (1-4), протоколів (1-5, 10). Паперовий варіант буде видаватися після припинення військових дій на території Харківської області. 
🔻7. За бажанням батьків та при наявності заяви від них (фотокопія) учень може бути залишений на повторний курс навчання у цьому ж класі (враховуючи складності здобуття освіти у воєнний час). 
🔻8. Інформацію про видачу документів випускникам 9 та 11 класів буде надано після уточнення.
 
Друзі! Ми живемо у складні часи! Але, з свого боку, робимо все, що у наших силах, щоб створити умови для навчання наших учнів та нормативного оформлення їх результатів.

Навчання під час війни

Сьогодні місяць з того жахливого дня, коли життя кожного українця розділилося на ДО і ПІСЛЯ...
Місяць, як підступний ворог із сусідньої держави-агресора зруйнував мирне життя нашої країни - вільної України!...❤️
Місяць, як наше місто-герой Харків вкривається ранами руйнувань від рашистської артилерії та ракет...
Місяць, як родини ліцеїстів та наших працівників розсіяло воєнне лихо по Україні та за її межами...
🌏
Але водночас це зробило нас сильнішими! Ми прагнемо бути разом, допомагаємо один одному, прикладаємо спільні зусилля подолати жахи та труднощі війни задля нашої перемоги, задля нашого майбуття! Господь дав нам друзів, які простягнули нам руку допомоги в поновленні освітнього процесу у дистанційному режимі. Вже майже тиждень наші учні 1-9-х класів мають змогу приєднатися до дистанційних уроків Чернівецької приватної гімназії "Надія". А вже завтра учні 10-11-х класів долучаться до дистанційних уроків у Житомирському приватному ліцеї "Сяйво"! Дякуємо наших колег за вияв Христової любові до нас!
Ми радіємо, що наші ліцеїсти повернулися до своєї звичної мирної справи - навчання!
💻🎒📏📐✏️📚📖🎓
Наші діти - то майбутнє України! Разом ідемо до Перемоги!🙏

 

Семінар вчителя історії

Сьогодні сила Інтернет-ресурсів перемогла карантинні обмеження!💻
Бо у нашому ліцеї відбувся районний семінар для вчителів історії за темою: "Впровадження інноваційних технологій на уроках історії як чинник створення оптимальних умов для розвитку особистості"!
Семінар підготовила і провела у Zoom вчитель історії Нагорнюк Ольга Віталіївна, вчитель вищої категорії, яка має педагогічне звання "старший учитель".
Крім теоретичної частини, учасники мали змогу побачити записи фрагментів уроків як майстер-клас щодо використання різних інноваційних технологій як у звичайному, так і в інклюзивному класі.
 
Колеги високо оцінили досвід Ольги Віталіївни, а ми були задоволені, що досвід наших педагогів може сприяти розвитку освіти та підвищенню кваліфікації вчителів.♥️👏
 
 

Для організації інклюзивного навчання...

Набрав чинності наказ Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Умов допуску асистента учня (дитини) до освітнього процесу для виконання його функцій та вимог до нього» від 17 листопада 2021 р. № 1236.

Умовами визначено, що асистент учня (дитини) забезпечує в освітньому процесі соціальні та соціально-побутові потреби здобувача освіти з особливими освітніми потребами/надає соціальну послугу супроводу під час інклюзивного навчання в закладах освіти.

Асистентом учня (дитини) може бути один із батьків (інший законний представник) здобувача освіти, уповноважена ними особа або соціальний робітник, який надає соціальну послугу супроводу під час інклюзивного навчання.

Вимоги до асистента учня (дитини):

1) проходження спеціальної підготовки обсягом не менше 15 годин, яка має включати інформацію щодо дотримання правил охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладі освіти, ознайомлення з правами та обов’язками учасників освітнього процесу в закладах освіти, що підтверджено документом про проходження підготовки (підвищення кваліфікації), виданим суб’єктом надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації. Підготовка соціальних робітників, які надають послугу супроводу під час інклюзивного навчання, проводиться на базі обласних, Київського міського центру соціальних служб за програмою, затвердженою наказом Міністерства соціальної політики України, та підтверджується документом про проходження такої підготовки;

2) проходження профілактичного медичного огляду;

3) дотримання правил внутрішнього розпорядку закладу освіти, правил охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, принципу конфіденційності стосовно стану здоров’я та іншої особистої інформації про учасників освітнього процесу.

Умови допуску асистента учня (дитини) в освітньому процесі:

1) письмова заява у довільній формі одного з батьків (іншого законного представника) дитини щодо допуску асистента учня (дитини) до участі в освітньому процесі;

2) підписання договору про участь асистента учня (дитини) в освітньому процесі в закладі освіти;

3) наявність в закладі освіти висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини, виданого інклюзивно-ресурсним центром, де зазначена потреба в асистенті учня (дитини) (супроводі під час інклюзивного навчання).

У випадку, якщо асистентом учня (дитини) є соціальний робітник, до заяви та договору додаються копії:

– договору про надання соціальної послуги супроводу під час інклюзивного навчання між надавачем соціальних послуг та одним з батьків (інших законних представників) отримувача соціальної послуги, який укладається на основі Типового договору про надання соціальних послуг, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 23 грудня 2020 р. № 847;

– індивідуального плану надання соціальної послуги супроводу під час інклюзивного навчання;

– письмова згода одного з батьків (іншого законного представника) дитини на допуск асистента учня (дитини) до освітнього процесу.

Один з батьків (інших законних представників) дитини з особливими освітніми потребами має: попереджати не менше ніж за три робочих дні заклад освіти про відмову бути асистентом учня (дитини) або зміну уповноваженої ним особи; інформувати про розірвання договору про надання соціальної послуги супроводу під час інклюзивного навчання між надавачем соціальних послуг та одним з батьків (іншим законним представником) отримувача соціальної послуги; своєчасно інформувати про невідвідування дитиною закладу освіти, зміну режиму дня дитини.

Підсумки Національного Бізнес-Рейтингу

Національний бізнес-рейтинг демонструє рівень успішності та стабільності підприємств України серед аналогічних за розміром, видом економічної діяльності, географією роботи.
Це об'єктивний інформаційний ресурс про підприємства для внутрішнього використання (прийняття управлінських рішень) і для зовнішніх користувачів (інвесторів, держави, банків, страхових компаній, ЗМІ тощо).
НБР – представництво міжнародного Союзу Національних бізнес-рейтингів
в Україні, який об'єднує оргкомітети Національних бізнес-рейтингів у країнах Європи та Азії, визначає міжнародні принципи рейтингування, ініціює програми нагородження та організовує масштабні заходи для підприємців.

Уже 17 років поспіль визначає і популяризує провідні підприємства, які дотримуються принципів відкритості й добропорядності у своїй діяльності.

Приватний заклад "Харківський християнський ліцей "Початок мудрості" посів 16 місце (срібло) серед суб'єктів господарювання України за показником "Тривалість фінансового циклу" та 4 місце (срібло) серед суб'єктів  господарювання Харківської області у  номінації "Фінансові показники успішної діяльності".

Реєстрація ЗНО-2022

 
Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні розпочалася сьогодні – 1 лютого і триватиме       до 9 березня включно.
 
🖥 Докладна інформація — у рубриці «Процедура реєстрації» на сайті УЦОЯО
 
❗️Докладніше про особливості ЗНО/ДПА-2022  ‒ на YouTube-каналі УЦОЯО і в Путівнику учасника ЗНО.

Підготовка до школи. Наші майбутні першокласники.

 
Підготовка до школи - важливий етап у житті дитини!
І важливо, щоб ця підготовка була цікавою, веселою, корисною і комфортною🙂
 
Якщо ви ще не розпочали готувати свою дитину до школи, а їй вже 5-6 років, ми запрошуємо до нас!!!
У нас ви зможете підібрати форму організації підготовочки та розвитку, яка підійде саме для вашої дитини ❤️❤️❤️
Підготовка - це не тільки про математику, граматику, читання...
Це про розвиток мотивації, мовлення, логіки, пам'яті, соціальних навичок!..
Це про цікаві знайомства, міцну дружбу, своєчасну підтримку!
 
Довідки і запис за телефоном
0675779039
Оксана Валеріївна
 
 
 
 

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ!!!

 

Міністерство освіти і науки інформує, що реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 січня до 22 січня 2022 р. Для зареєстрованих учасників будуть створені інформаційні сторінки, на яких до 10 березня буде розміщено інформацію про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати тестування.

05.12.21 Підказки для батьків і не тільки))

Сьогодні разом з В'ялов Олександр записували нові (🌲різдвяні🌲) відео для нашого ютуб каналу "Тато, діти та книжки" -
 
 
 
 
 
 
 
 
Прем'єра незабаром )
Сердечно дякуємо Харківській бібліотеці Толстого за чудову локацію )))

02.12.21 ПРЕМ'ЄРА!!! 6 кл. Урок 42. Гідросфера. Світовий океан та його складові частини.

02.12. 21Відео про небесні тіла. Природознавство п'ятий клас

02.12.21 На Ранковому часі - все корисне!

На Ранковому часі - все корисне! Тут можна дізнатися про необхідне для життя...
❤️
Навіть, про комплекс офісної гімнастики)) а це актуально для учнів, бо вони змушені сидіти по 4-8 уроків в залежності від класу.
🧎🧍🚶🏃🤸
Усі активно вивчали цей комплекс: від першокласника до засновника ліцею!👍

Календар України. Українське ділове мовлення

Новини

Відобразити більше Завантаження... NO MORE ITEMS