Приватний заклад "Харківський Християнський Ліцей  "Початок мудрості"

Україна, 61064, Харків, вул. Юрія Паращука, б 6.  тел.(факс) (057) 370-30-48.  E-mail: bw-school@ukr.net

Новини

Запрошуємо до опитування з кібербезпеки!

Відповідно до інформаційного листа Комунального вищого навчального закладу

«Харківська академія неперервної освіти» від 24.03.2021 No 178 «Про проведення онлайн-опитування» у рамках науково-дослідної роботи за темою «Розвиток інформаційного освітнього середовища сучасного навчального закладу України» з метою оцінки наявної ситуації й масштабів прогалин у галузі кібербезпеки, проблем конфіденційності персональних даних на сайтах закладів освіти та їхніх сторінках у соціальних мережах інформуємо батьків учнів чи осіб, які їх замінюють про проведення онлайн

-опитування, яке проводитиметься у березні-травні 2021 року за посиланнями опитування учителів, представників адміністрації ЗЗСО: https://docs.google.com/forms/d/1JMug47hq9dDUZwxQ0xW3AiJ-
7dX1r3sRBUHbpAV3W8c/edit

та посилання щодо опитування батьків учнів чи осіб, які їх замінюють:
https://docs.google.com/forms/d/1AuAfpbR9xVff4kdHTFdqzX_uAS32X22YQJEJ2uNuqXk/edit

Взяти участь у даному опитуванні можна за бажанням.

Привітання від Харківського міського голови

Шановні співробітники та батьки ХЧООШ «Початок мудрості»!

Дорогі учні!

День Перемоги - завжди особливий день, а 75 років по тому тим більш. Наших ветеранів залишається все менше. На весь величезний Харків - всього кілька сотень тих, хто реально пройшов пекло і вогонь війни. В першу чергу ветеранам наші слова подяки. Нам слід не забувати тих, хто не повернувся з фронтів, тих, хто пішов від нас уже в мирний час, піклуватися про тих, хто ще поруч з нами, і не допустити відновлення тих страшних подій.

Детальніше...

Семінар для керівників шкіл

У семінарі взяли участь керівники 18 шкіл Новобаварського району м. Харкова, начальник Управління освіти адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради Світлична О.Ф., заступник начальника Управління освіти Ривкіна О.О., головний спійіаліст Управління освіти Гребеннікова Н.М. Засновник школи "Початок мудрості" В'ялов О.О. розповів гостям про історію школи та історію інклюзивної освіти в школі. Директор школи Горяєва О.В. виступила перед учасниками семінару з матеріалами досвіду роботи школи за темою: "Нормативно-правове забезпечення інклюзивного навчання". Також присутні змогли оцінити фрагменти уроків в класах, де навчаються діти з особливими освітніми потребами. Прикрасила фінал семінару гра на фортепіано випускниці нашої школи В'ялової Вероніки.

Детальніше...

Різдвяні зустрічі

Настрій свята створив молодший склад шкільного хору "Гармонія".  Були сімейні конкурси, були виступи солістів та інструментальних ансамблів. І навіть прекрасний виступ шумового ансамблю порадував глядачів. Вечір бул прекрасним!

Подарунки від мера!

Здорово, коли про дітей пам'ятають не тільки батьки, а й державні мужі.Ми щиро вдячні Харківському міському голові Геннадію Кернесу і депутатському корпусу Харківської міської ради за солодкі подарунки, які принесли радість учням 1-4-х класів.

Свято Останнього дзвоника

Ми вітаємо Всіх учнів, вчителів і, звичайно, батьків зі святом Останнього дзвоника! Тим учням, які перейшли до наступного класу, ми бажаємо влітку набратися сил, наповнитися натхненням і прийняти рішення в наступному році підкорити нові вершини шкільних наук. Побажаємо випускникам обрати правильний шлях у житті і в професії. Нехай Господь рясно благословить всіх вас!!!

Пыдсумки конкурсу "Найактивніший клас року"

За активну участь у всіх шкільних справах, за єдність команди  колектив 6-А класу отримав свою заслужену нагороду (вдруге!!!). І в подарунок - сертифікат на безкоштовне відвідування скеледрому від директора Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради Лобойченка Костянтина Анатолійовича!
Дякуэмо Богу за такий клас і перемогу!
Дякуэмо директору Департаменту за чудовий подарунок!!! Нам дуже сподобалося! (радимо сходити всією родиною!)

Вітаємо шкільний хор "Гармонія"!

Хористи, ви - найкращі!!! Цінуємо ваш труд й внесок ваших батьків, які допомогли відкрити Харкову ваші таланти, дані Господом!!!

Продовжуються добрі справи

Північний Пост - наші друзі, які люблять слухати наші пісні й люблять годувати смачненьким наших співаків!!! А нашим хористам дуже подобається допомагати друзям проводити благодійні акції щодо збору коштів для вимушені переселенців та українських воїнів.

В гостях у рятувальників

Ця екскурсія була присвячена Дню цивільного захисту. Діти побачили наскільки багато умінь та навичок повинні сформувати в собі ті люди, які присвятили себе професії Рятівник. А техніка й обмундирування привели у захват не тільки учнів, але й учителів.Дякуємо керівникам Університету й усім, хто готував для нас показові виступи!!!!

Акція "Діти - дітям"!

Торік наші діти співали, і з аукціону були продані картини хористів, щоб на отримані гроші придбати продукти харчування і одяг для сімей вимушених переселенців із зони АТО. Сума від 20 проданих картин склала 1300$!!!
В цю суботу пройшла друга акція, яка була спрямована на збір коштів для оплати навчання дітей з Конго, де освіта 1 дитини на рік коштує 30$. Там закінчилася 10-річна війна, школи зруйновані, але діти хочуть отримувати знання. Наші учні з батьками знову зробили картини та вироби для благодійного аукціону.
За попередніми підрахунками наші сім'ї і хористи допомогли зібрати суму для 60 дітей!!!
Слава Богу! Дякуємо батькам за допомогу у створенні шедеврів і за те, що благословляєте виступи дітей!
ДЯКУЄМО улюбленим хористам за їх роботу і ОРГАНІЗАТОРАМ АКЦІЇ!!!

Конкурс у Дніпропетровську

Хор "Гармонія ", під незмінним і талановитим керівництвом Капустенко Катерини Олександрівни, на конкурсі у Дніпропетровську виступив "скромно" й оцінений по достоїнству:
В'ялова Вероніка - 3 місце
Молодший склад хору - 1 місце
Старший склад - Гран-прі!!!
Вітаємо Всіх нас з такими результатами! Дякуємо Богові за кожну дитину, що співає в хорі і її батьків, за Катерину Олександрівну!

Курс "Сяй" підводить підсумки

Завершився курс "Сяй", і сьогодні пройшло останнє фінальне заняття, на якому дівчата вчилися мріяти, робили карти мрії і, на завершення, отримали подарунки, настанови та сертифікати! А за ці заняття було зроблено стільки відкриттів: як правильно доглядати за собою, як правильно спілкуватися, як дізнатися про свій потенціал і реалізувати його,  в чому внутрішня сила і багато-багато інших важливих істин.
Величезна подяка нашим основним координаторам проекту: Інны Кругловій, Інні Каталовій і Олені Тиханській, а також Галині Ушаковій та Нікі Оджімаду за участь і практичні заняття та навички!

Призупинення занять

Про відновлення занять буде повідомлено на офіційному сайті школи та в телефонному режимі класними керівниками. Крім того, на сайті в розділі "Учням" 27 января буде розміщено завдання для учнів 2-11-х класів для самостійного опрацювання.

Календар України. Українське ділове мовлення

Новини

Відобразити більше Завантаження... NO MORE ITEMS