Оплата за надання послуг освіти

Шановні батьки! Любі наші друзі!
Хочемо повідомити, що наш ліцей "Початок мудрості" вже 3 роки має досвід організації різних форм здобуття освіти.
✅ Денна форма здобуття освіти (з 1 вересня, попередньо, онлайн)
1. Це звична для вас форма, коли діти присутні у класі, і освіта здійснюється педагогами закладу освіти. Розклад, режим, контроль здійснюється безпосередньо адміністрацією закладу освіти.
2. У випадках, коли освітній процес з об'єктивних причин не може здійснюватися у приміщенні закладу (карантин з високим рівнем небезпеки, воєнні дії), освітній процес здійснюється у дистанційному режимі в прямій трансляції. При цьому проводяться різні форми оцінювання, індивідуальні консультації, години спілкування з класними керівниками тощо.
3. Можливість користуватися онлайн-сервісами HUMAN дає доступ і дитині, і батькам до електронного журналу (особистої сторінки дитини), щоденника (розклад, завдання, події), розроблених уроків (навчальні відео, тематичні презентації, алгоритми просування в темі, завдання тощо).
4. Вартість денної форми навчання у 2023/2024 році встановлюють самі батьки за продовженою акцією "Своя ціна": 24000, 28000, 32000, 36000 за навчальний рік (з можливістю щомісячної оплати на 10 або 12 місяців)
✅Сімейна форма здобуття освіти.
1. Освітній процес здійснюється вдома. Організація навчання, режим і розклад навчання здійснюється і розробляється батьками (приклад розкладу надається).
2. Заклад надає батькам і дітям можливість користуватися онлайн-сервісами HUMAN. Дає доступ і дитині, і батькам до електронного журналу (особистої сторінки дитини), щоденника (розклад, завдання, події), розроблених уроків (навчальні відео, тематичні презентації, алгоритми просування в темі, завдання тощо).
3. З учнями проводяться один раз на чверть консультації з предметів навчального плану, крім фізкультури, трудового та образотворчого навчання. За бажанням батьків, консультацію з одного предмету, який дитина успішно вивчає самостійно, можна замінити на консультацію з іншого предмету, збільшивши таким чином кількість консультацій з цього предмету.
4. Учні та батьки після консультацій отримують рекомендації для допомоги у навчанні.
5. Оцінювання навчальних досягнень учнів проводиться 2 рази на рік у вигляді контрольних тестів: за І семестр - у грудні, за ІІ семетр - у травні. Учень також має можливість разом з класом писати контрольні згідно з графіком і таким чином проходити поступову атестацію.
6. Вартість сімейної форми здобуття освіти 14000 за навчальний рік з можливістю помісячної оплати ( на 10 місяців).
7. При необхідності батьки можуть замовляти додаткові консультації з окремих предметів (за додаткову оплату 150 грн за індивідуальну консультацію, 75 грн за групову).
✅Екстернатна форма здобуття освіти
1.Освітній процес здійснюється вдома. Організація навчання, режим і розклад навчання здійснюється батьками.
2. Заклад надає батькам і дітям доступ до матеріалів, які допомагають освітньому процесу: підручники, календарно-тематичні плани, тематичні презентації, приблизний розклад занять, посилання на платформи з відеоуроками, тести для самоперевірки та приклади контрольних тестів.
3. Консультації з учнями проводяться з кожного предмету навчального року 1 раз на навчальний рік у квітні.
4. Оцінювання проводиться 1 раз на рік у травні у вигляді тестів, які вміщують в себе тематику з предметів за навчальний рік.
5. Вартість екстернатної форми здобуття освіти 3000 за навчальний рік з повною передоплатою на початок навчання.
7. При необхідності батьки можуть замовляти додаткові консультації з окремих предметів відповідно за додаткову оплату 200 грн за консультацію. Такі консультації можуть здійснюватися протягом навчального року за попереднім плануванням на місяць і попередньою оплатою цих консультацій до 1 числа місяця.
✅ Друзі! Подібні форми навчання у данний нелегкий період дадуть вам змогу залишитися членами нашого колективу, завжди розраховувати на нашу підтримку і допомогу вашій дитині, а також дають можливість за вашим бажанням перейти на іншу форму навчання!!! Бо ситуація може змінитися у будь-який момент!!!❤️
Ця школа створена Господом і на Його честь. Тож Він не полишить ліцей, вчителів і учнів без Своєї милості і благословіння!