Приватний заклад "Харківський Християнський Ліцей  "Початок мудрості"

Україна, 61064, Харків, вул. Юрія Паращука, б 6.  тел.(факс) (057) 370-30-48.  E-mail: bw-school@ukr.net

Адміністрація закладу освіти

Засновник – В’ялов Олександр Олександрович.

Освіта – вища. Закінчив Харківський державний університет за спеціальністю «Фізика», здобув кваліфікацію спеціаліста – фізик, викладач фізики.
Педагогічний стаж – 13 років.
Кваліфікаційна категорія – «Спеціаліст вищої категорії». Має звання - "Учитель-методист".

Графік прийому з особистих питань: четвер 8:00 - 13:00.

Директор школи – Горяєва Оксана Валеріївна.

Освіта – вища. Закінчила Харківський державний педагогічний університет ім.Г.С.Сковороди за спеціальністю «Українська мова та література», здобула кваліфікацію вчителя української мови та літератури.
Закінчила Інститут післядипломної освіти Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С.Сковороди за спеціальністю «Управління навчальним закладом», здобула кваліфікацію керівника навчального закладу з узагальненим об’єктом діяльності, організатором освіти.
Педагогічний стаж – 24 роки.
Кваліфікаційна категорія – «Спеціаліст вищої категорії», звання «Учитель-методист».

Графік прийому з особистих питань:понеділок 13:00-17:00; п'ятниця 8:30-13:00.

Заступник директора з навчально-виховної  роботи -  Рудич Наталя Валеріївна.

Освіта - вища. Закінчила Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди за напрямком "Педагогіка і методика середньої освіти. Російська мова та світова література", отримала кваліфікацію викладача російської мови та світової літератури.
Педагогічний стаж - 9 років.
Кваліфікаційна категорія - "Спеціаліст другої категорії".

Графік прийому з особистих питань:  вівторок 14:00-17:00.

Календар України. Українське ділове мовлення

Відобразити більше Завантаження... NO MORE ITEMS