Адміністрація закладу освіти

Засновник – В’ялов Олександр Олександрович.

Освіта – вища. Закінчив Харківський державний університет за спеціальністю «Фізика», здобув кваліфікацію спеціаліста – фізик, викладач фізики.
Педагогічний стаж – 23 років.
Кваліфікаційна категорія – «Спеціаліст вищої категорії», звання - "Учитель-методист".

Графік прийому з особистих питань: четвер 9:00-12:00

Директор школи – Горяєва Оксана Валеріївна

Освіта – вища. Закінчила Харківський державний педагогічний університет ім.Г.С.Сковороди за спеціальністю «Українська мова та література», здобула кваліфікацію вчителя української мови та літератури.
Закінчила Інститут післядипломної освіти Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С.Сковороди за спеціальністю «Управління навчальним закладом», здобула кваліфікацію керівника навчального закладу з узагальненим об’єктом діяльності, організатором освіти.
Педагогічний стаж – 27 роки.
Кваліфікаційна категорія – «Спеціаліст вищої категорії», звання «Учитель-методист».

Графік прийому з особистих питань: понеділок 9:00-12:00, четвер 14:00-17:00

Заступник директора з навчально-виховної  роботи -  Рудич Наталя Валеріївна.

Освіта - вища. Закінчила Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди за напрямком "Педагогіка і методика середньої освіти. Російська мова та світова література", отримала кваліфікацію викладача російської мови та світової літератури.
Педагогічний стаж - 19 років.
Кваліфікаційна категорія - "Спеціаліст першої категорії".

Графік прийому з особистих питань:  понеділок 13:00-16:00

Заступник директора з навчально-виховної  роботи - Корнілова Ірина Олександрівна

Освіта - вища. Закінчила Донецький національний університет за напрямком "Російська мова та російської література", отримала кваліфікацію викладача російської мови та російської літератури.
Педагогічний стаж - 14 років.
Кваліфікаційна категорія - "Спеціаліст другої категорії".

Графік прийому з особистих питань:  середа 9:30-12:30

Заступник директора з навчально-виховної  роботи - Капустенко Катерина Олександрівна

Освіта - вища. Закінчила:

1. Харківський гуманітарно-педагогічний інститут за напрямком "Педагогіка і методика середньої освіти. Музика", здобула кваліфікацію учителя музики та художньої культури;
  2. Українську інженерно-педагогічну академію за напрямком "Управління навчальним закладом", здобула кваліфікацію професіонала з управління навчальним закладом.
    Педагогічний стаж - 19 років.
    Кваліфікаційна категорія - «Спеціаліст вищої категорії», звання «Старший учитель».

Графік прийому з особистих питань:  п'ятниця  9:30-12:30