День гідності та свободи — нагадування про ту ціну, яку українці заплатили, коли відстоювали на Майдані своє право на чесні вибори та інтеграцію до Європейського Союзу.

Учні 6-А класу на уроці української мови досліджували мовне явище словотворення на ключових словах, які стосуються цього дня: євромайдан, майбутнє,УНР, військовий, переможці, свободолюбивий.
А також говорили про те, якою ціною українці відстоювали і відстоюють свою гідність і свободу❤️‍????

День гідності та свободи, який відзначається сьогодні, став предметом обговорення та мовного дослідження на уроці української мови у 9-А класі. Адже цей день — символ творення новітньої історії держави, пам'ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм українців, які відстояли свої споконвічні цінності: свободу, демократію та європейськість.
Учні 9-А класу під час вивчення теми ,,Складне речення, його ознаки'', знайомилися з причиною виникнення цього свята, на прикладі статті у Вікіпедії з історії Української народної республіки, розбирали речення за будовою.
Але, найголовніше, згадали, якою ціною українці боронили і боронять гідність і свободу нашого народу та держави!