Любі діти! Шановні батьки!

Ми зараз проходимо важкий період: остання навчальна чверть без регулярної подачі електрики! І вчителі, і учні днями не можуть бути на уроці...
Дорогоцінні наші, не хвилюйтеся, не нервуйте, бо ми це вже проходили у 2022/2023 н. році. Але ми встояли, наші вступники склали тести і вступили до вищих закладів освіти.
Дотримуйтесь таких правил:
???? Своєчасно повідомляйте у класну групу Телеграм про відсутність електрики
???? Слідкуйте за подібними повідомленнями від вчителів
????При наявності інтернету, самостійно працюйте з матеріалими, розміщеними у Заняттях в Human.
???? Виконуйте тренувальні завдання, заплановані вчителем для Заняття
???? Питання щодо самостійно опанованого матеріалу задавайте вчителю в особистому повідомленні
????Якщо вчитель запрошує на консультацію після уроків, підключайтеся, використайте цю можливість для більш якісного оволодіння темою.
Любі батьки, ми сподіваємось і на вашу підтримку такого екстремального, але не менш важливого освітнього процесу!
❤️
І головне, пам'ятайте: лише своїми правильними і спокійними діями, працелюбством і відповідальністю ми не залишимо шансів нашим ворогам зруйнувати ваше майбутнє і майбутнє України!
????????
Хай Господь береже усіх нас!