Що значить "для особистості"?

Філософія

Яким має бути він - випускник школи? Які якості йому слід розвивати в собі, закладати в характер? Шляхом спільного пошуку ми визначили ідеальну модель, до якої прагнемо в своїй роботі - через уроки, всіляки заходи і навіть тоді, коли просто спілкуємось з ним, учнем, за чашкою чаю...

Ідеальна модель випускника школи
  • Зорієнтованість на постійну освіту (здатність до самоосвіти, самоаналізу, самооцінювання, самоконтролю і самокоригування)
  • Розуміння своїх здібностей, призначення від Бога в житті
  • Вміння працювати в сучасних інформаційних системах
  • Володіння навичками абстрактного та пошукового мислення
  • Професійна орієнтація
  • Вміння швидко діяти в нестандартних ситуаціях
  • Володіння основами етикету, тактовність, поміркованість
  • Комунікативність
  • Патріотизм
  • Відповідальне ставлення до власного здоров'я, уникання шкідливих звичок
  • Володіння навичками художньої творчості

Технологія

На початку кожного навчального року всі учні школи визначають у власних щоденниках на спеціальній сторінці ті якості характеру, над якими вони планують працювати. Ми ж, дорослі, намагаємось відповідно так організувати нашу співпрацю з учнями, щоб максимально допомогти їм у нелегкій праці само-становлення. Крім того, і тут діє правило "почни з себе": адже лише той вчитель, що сам прагне бути Особистістю, яка зростає і будується, здатний виховати учня - Особистість.