Загальні відомості

Приватний заклад "Харківський Християнський Ліцей  "Початок мудрості": одвічні цінності для особистості.

Наша місія:

Через спільне особисте зростання і цілеспрямовану взаємодію адміністрації, вчителів і батьків створювати умови для виховання і розвитку кожного учня як особистості, що має особливе призначення від Бога в житті.

Наші цінності (освітня філософія і внутрішкільна культура):

• ДУХОВНІСТЬ - християнські цінності з Біблії, практичні і живі Віра, Надія, Любов, розуміння світу з позицій існування і ролі Бога в ньому.
  • ЗАПИТАННЯ - не страшно, якщо ми не маємо відповіді на всі "Чому? Як? Для чого?", але страшно, коли ми вирішили, що знаємо все і не маємо потреби у пошуку і зростанні.
  • ДІАЛОГ - право на висловлення власної точки зору мають всі. Розмаїття думок є не проблемою, а можливістю обрати найкращий шлях  до успіху.
  • ПОМИЛКИ - вони можуть стати корисними, якщо ми не соромимось і не приховуємо їх, але  прагнемо робити висновки і вчитися на них, змінюючись на краще.
  • ПАРТНЕРСТВО - ми уникаємо домінування "вертикальних" стосунків у системах "адміністрація - вчителі" і "вчителі - учні", але прагнемо бути партнерами, в однаковій мірі зацікавленими в досягненні спільної мети.
  • ВИБІР - одноманітність - смерть, різноманітність - життя, вибір - спроба врахувати індивідуальні здібності і можливості як учнів, так і вчителів.
  • ДОВІРА - замість суворого контролю. Вона не відміняє контроль, але робить наголос на необхідності самоконтролю, на формуванні "внутрішньої якості".
  • ІНІЦІАТИВА - замість примусу і команд. Ініціативні вчителі мають стати взірцем для зростання ініціативних учнів.

Школа "Початок мудрості": 10 причин для обрання!

1. Християнські цінності у вихованні.
  2. Здоровий спосіб життя всіх працівників школи.
  3. Доступна сплата за навчання, система знижок.
  4. Документи про освіту державного зразка.
  5. Невеликі класи (від 10 до 15 учнів).
  6. Гаряче харчування.
  7. Зручне розташування (7 хвилин ходи від ст. метро "Холодна гора").
  8. Закордонні подорожі.
  9. Фірмові значки і щоденники для учнів.
  10. Субота та неділя - days off!