Відгуки про заклад освіти

Джерело всього найкращого та правильного

Школа «Початок мудрості» дала мені дуже багато. Ця школа – джерело всього найкращого та правильного. Коли я перейшла у звичайну школу, був шанс, що я змінюсь під натиском маси, але цього не трапилось тому, що мені потрібно було залишатися собою й нести світло, як цього навчили в школі «Початок мудрості». Тут заклали фундамент мудрості, посадили її паросток, й з роками ця мудрість проявляється і зростає все більше в кожному учні цієї школи. Тільки зараз я починаю розуміти, які саме якості зародились у мені ще в цій школі й розвиваються до сих пір.

Далеко не в кожній загальноосвітній школі виростуть такі люди, які виросли в ній. Однією з важливих складових мого характеру я вважаю стійкість. Під час навчання в школі "Початок мудрості" в мені закладався певний стрижень, який не був би таким, якби я навчалась в іншій школі, не з цими однокласниками, не з цими учителями. Сьогоднішнім  учням хотілося б побажати залишатися стійкими до мирських факторів. Тому що залишатися на правильному шляху – це не тільки правильно й мудро, але ще й просто класно.

Успіхів усім у навчанні та Божих благословінь!

Дорогі мої друзі, вчителі, учні, батьки

Усім привіт!!!

Дорогі мої друзі, вчителі, учні, батьки, випускники школи "Початок мудрості"!

Користуючись тим, що сьогодні свято Різдва, хочу привітати вас з ним та побажати вам щасливого Різдва, радості, миру й любові до Спасителя нашого Господа Іісуса Христа, рожденому Дитю й Царю всього творіння!

Коли я згадую весь пройдений шлях десятирічного учіння в школі, то я дивуюсь, перш за все, тій різниці, яку я зразу ж відчув, перейшовши до 9-го класу в школу «Початок мудрості»!

Різниці не тільки в прогресивному підході до навчання й в акценті на всебічному розвитку особистості кожного учня школи, але й різниці у наявності духовності й посвяченості Богу та Його Слову більшості учителів, учнів та їх батьків, а також адміністрації школи. Замість жорстокості, знущань та побиття з боку однолітків, які досить часто зустрічаються у загальноосвітніх школах в наші дні, я потрапив у зовсім іншу атмосферу – атмосферу доброти й прийняття, атмосферу готовності віднайти та допомогти виправити помилки і навіть полишити гріхи. Таку атмосферу я не відчував навіть у помісній церкві, яку відвідував разом з батьками на той момент.

Ще, для мене дуже важливо те, що в нашій школі мені допомогли усвідомити цінність осмисленого підходу до учіння. Я маю на увазі цінність розуміння того, про що ти читаєш, що пишеш, обговорюєш на уроці, чи правильно ти пояснюєш факти, про які дізнався у ході навчання.

І найголовніше – це ранкові півчаси! Саме вони й особисте життя тих, хто їх проводив, затверджували в моєму серці Істину й підштовхували мене до того, щоб жити у відповідності до неї. Хоч, нажаль, через відсутність дисципліни мене не часто можна було побачити вчасно на ранкове спілкування; іноді я взагалі пропускав його. Зараз я кажу про це з жалем.

На півчасах також утверджувались ясно в моїй свідомості 8 цінностей школи «Початок мудрості», які без сумніву взяті з Біблії:

- прагнення до Духовності, осмислення Божого призначення для мене й мого життя;

- визнання та виправлення помилок;

- готовність задавати питання та отримувати на них мудрі відповіді;

- Ініціатива не наказуєма, але відповідальна та розумна;

- Партнерство – будь завжди допомогти іншому й прийняти допомогу від друзів;

- завжди користуйся правом Вибору, й при цьому обирай краще;

- Довіра – завжди довіряй більш зрілим людям свої труднощі й переживання і будь надійним другом, якому можна довіритися й на якого можна опертися;

- і постійно виходь на зв'язок з однокласниками, учителями, батьками – будь відкритий до Діалога!

Отже, підводячи підсумок всьому вищесказаному, я можу сказати, що школа «Початок мудрості» зробила важливий глубокий позитивний вплив на моє життя як в плані розумового розвитку, так і в плані мого духовного стану, як християнина, хоч провчився я у ній всього 3 роки (2004-2007 рр.). І я щиро вдячний всім, хто був причетний до цього!

Хай благословить вас Бог!

Ви не знайдете більше такого місця!!

Ви не знайдете більше такого місця!! Слава Господу за цю школу!!!