Рекомендації для батьків

Онлайн освітній процес - це і наш вибір, і безпекова вимога часу. Якість його залежить від багатьох чинників і умов, одна з них - допомога батьків.?
Сьогодні хочемо залишити вам, дорогоцінні батьки, декілька порад-рекомендацій, як допомогти учням нашого ліцею (а може і іншим стане корисним).?
✅ Розробіть режим дня:
? Врахуйте, що учень повинен прокинутися не пізніше, ніж за 1,5 години (а краще - за 2!) до початку занять
?"Відбій" не пізніше 22:00 (перевірте, щоб поряд не було гаджетів?,які дитина потім буде використовувати під ковдрою?)
? Обов'язко включіть у режим ритуали ранку: процедури, сніданок, підготовка усіх навчальних засобів, зошитів на весь день ( хоч це можна відпрацьовувати і звечора)
? На великих перервах під час уроків зробіть перекуси або і обідню перерву (є перерви 20 хвилин)
? Після уроків - відпочинок, але бажано, щоб це була прогулянка, активна діяльність на свіжому повітрі (не сидіння у соцмережах, не телевізор, бо і так було багато роботи з гаджетами)
? Передбачте час на заняття у гуртках та спортивних секціях, якщо дитина їх відвідує. Не робіть це за рахунок занять у ліцеї (основна освіта), доносьте думку до керівників гуртків і секцій, що це - додаткова освіта.
? Сплануйте час для самопідготовки, виконання ДЗ, читання творів тощо.
❤️Життя за режимом настроює механізми організму на системну роботу, що впливає на гарне фізичне і психічне самопочуття дитини.❤️
✅ Зареєструйте,в першу чергу, вашу дитину на освітній платформі HUMAN і приєднайтеся до акаунту нашого ліцею за запрошенням в електронній скриньці. Ця платформа є вашим помічником. Разом з дитиною ви швидко навчитеся нею користуватися і знаходити матеріал, який допоможе у навчанні:
? Розклад, теми уроків, події, через які можна увійти на урок.
? План уроку, посилання на презентації, навчальні відео, інший навчальний матеріал.
Навіть якщо з якихось причин дитина не змогла бути на уроці, вона зможе побачити, чим там займалися і самостійно наздогнати клас)
? Завдання: ДЗ, самостійні, творчі, проміжні і контрольні тести, тощо.
? Оцінки, коментарі вчителів, побажання, рекомендації.
✅ Весь навчальний матеріал дублюється у Класрумі (до нього можна увійти навіть на мобільному інтернеті))

З 1 вересня 2022 року Приватний заклад "Харківський християнський ліцей "Початок мудрості" почав працювати  з використанням платформи Human.

Електронна освітня платформа «HUMAN Школа» - це електронний журнал, електронний щоденник, конструктор уроків, розклад уроків, тести, видача і оцінка домашніх завдань, відеозв’язок, шкільні оголошення, внутрішньошкільна соціальна мережа, чат, аналітика результатів навчання.

Інструкція для батьків та учнів

Як здати завдання в системі HUMAN Школа

Як здати завдання з телефону в системі HUMAN Школа

Для зворотнього зв'язку педагогічні працівники використовують:

- електронну пошту (www.bw-school.com)

- месенджер Telegram

- чат на платформі Human