Приватний заклад "Харківський Християнський Ліцей  "Початок мудрості"

Україна, 61064, Харків, вул. Юрія Паращука, 6.  тел.(факс) (057) 370-30-48. 

E-mail: bw-school@ukr.net  Youtube-канал

Новини

 

 

Розпочинається другий етап підтвердження участі в основній сесії НМТ

На другому етапі учасник основної сесії НМТ має остаточно визначитися з вибором міста/країни для проходження тесту.

 

Для цього з 21 червня до 7 липня 2022 року на інформаційній сторінці у спеціальній формі потрібно вибрати із запропонованого переліку назву населеного пункту, де зручніше буде пройти тестування незалежно від того, де перебуватиме учасник у період проведення основної сесії, ー в Україні чи за кордоном. 

Важливо якнайуважніше вибирати населений пункт із випадного списку, адже деякі міста додано/вилучено з переліку населених пунктів, які були запропоновані на першому етапі підтвердження. 

Зауважте: якщо кількість вступників, які хочуть проходити тестування в певному місті, перевищуватиме кількість робочих місць, що можуть створити організатори для проходження тестування, то після заповнення цих місць  місто стане недоступним для вибору у випадному списку. Зазначимо, що кількість робочих місць для учасників у закордонних тимчасових екзаменаційних центрах було створено з урахуванням даних першого етапу реєстрації, а також можливостей закордонних партнерів. Наразі у переважній більшості міст вступники, які раніше повідомили про своє бажання пройти в них тест, матимуть змогу це зробити. Однак у разі суттєвого збільшення кількості охочих проходити НМТ у певних містах, особам, які підтверджуватимуть своє бажання взяти участь у тестуванні в останній момент, можливо, доведеться, вибирати з-поміж доступних міст. 

Тільки після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ 12 липня 2022 року для учасника з’явиться можливість завантажити із вкладки «Місце проведення» запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проходження ним НМТ. 

Абітурієнтів, які з 20 травня до 7 червня підтвердили участь у НМТ і хотіли б пройти тестування в додаткову сесію, просимо пропустити другий етап вибору місця проходження  НМТ під час основної сесії, а підтвердити участь у додатковій сесії  і протягом  із 8ー18 липня вибрати із запропонованого переліку країну/місто, де бажають пройти тестування.

У додаткову сесію учасники зможуть проходити тестування, окрім зазначених країн, також у Фінляндії (м.Гельсінкі) й Люксембурзі (м. Люксембург), США (м. Нью-Йорк, штат Нью-Йорк, та м. Сакраменто, штат Каліфорнія), Словенії (м. Марібор), Німеччині (м. Берлін), Швейцарії (м. Берн).

 

Відеозвернення Харківського міського голови до випускників закладів освіти

 

Харківський міський голова Ігор Терехов у цьогорічному відеозверненні до випускників закладів загальної середньої освіти наголосив на тому, що цей випуск унікальний, оскільки цьогорічні випускники - випуск міста-героя Харкова, зазначив, що жоден кордон не здатен подолати силу любові до рідного міста, та пообіцяв випускникам, що трохи пізніше вони обов'язково зустрінуться під мирним небом Харкова, на нашій найбільшій у Європі площі.

 

Вітаємо випускника 11-А класу Муравльова Станіслава з завершенням навчання в ліцеї з відзнакою

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова випускникам 2022 року

 

Дорогі випускники!

Коли ви допитливими першокласниками входили в шкільне життя, наше рідне місто готувалося зустрічати грандіозне спортивне свято – Чемпіонат Європи з футболу ЄВРО-2012. Ви стали свідками того, як Харків гідно його провів. І далі неодноразово «Металіст» ставав місцем яскравих футбольних баталій.

Ви дорослішали, а разом із вами змінювалися сквери та парки в рідному місті. У бризках харківських фонтанів відбивалися ваші усмішки. Двори зустрічали вас новими спортивними майданчиками, а на початок навчального року школи готували для вас сучасні стадіони.

Поки ви переходили з класу в клас, у вас з'явилися улюблені місця відпочинку: Центральний парк культури та відпочинку ім. М. Горького, Сад імені Тараса Шевченка, зоопарк, що дивує своїм розмахом і доступністю спілкування з тваринами.

Цього року рідний Харків дивиться на вас пораненими фасадами будівель, але він такий же чистий і доглянутий. У ньому, як і раніше, щиро цінують освіту та інтелект, так само вірять у те, що ви – майбуття України! І  це майбутнє обов`язково буде мирним!

Ви – унікальний випуск, бо ви – перший випуск міста-героя Харкова.

Поділяю ваш смуток від того, що під час випускного ви знаходитеся далеко один від одного, але жоден кордон не здатен подолати силу любові до рідного міста. Упевнений, що трохи пізніше ви побачитеся з однокласниками. Зустрінетеся під мирним небом Харкова, на нашій найбільшій у Європі площі. Миру – бути! Усе буде Україна!

 

Свято останнього дзвоника

Привітання  зі святом Останнього дзвоника від засновника ліцею Олександра В'ялова та директорки ліцею Оксани Горяєвої

Нещодавно, наче, пролунав Перший дзвоник🔔, а сьогодні і свято Останнього дзвоника🔔, і випускний!
🌎🌏І нехай географія наших випускників 11-А класу розкидана по всьому глобусу (Україна, Польща, Франція, Германія, США), сьогодні ми були близькі на випускному онлайн!
Ми вітаємо наших випускників 11-А класу!
Сьогодні ми стали учасниками історії України 🇺🇦, яка буде описана у підручниках. Тож бажаємо вам, наші любі випускники, реалізувати свої плани, незважаючи на обставини, бо ви - талановиті, цілеспрямовані, мужні. Бажаємо успішно скласти НМТ і обрати справу вашого життя, реалізувавши своє призначення❤️!
Хай Господь благословить ваш шлях!🙏

Набір до 1 класу

Оголошується набір до 1-го класу на 2022/2023 навчальний рік. 
З питань запису, переліку документів та інших питань звертатися до директорки ліцею Горяєвої Оксани Валеріївни за тел. 0675779039 Telegram, 0504000944 Viber.
Також документи (заяву на зарахування) можна надсилати на  email: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова

Дорогі школярі, шановні освітяни та батьки!

 Кожен із нас зараз бореться за нашу країну та її щасливе майбутнє, робить все можливе на своєму фронті, аби наблизити перемогу, допомагає нашим військовим підтримкою, словом і ділом, робить те, що вміє найкраще. Хтось виграє медалі Всесвітньої гімназіади, презентує проєкти на міжнародних виставках, здобуває найвищі нагороди в престижних інтелектуальних змаганнях. Хтось знімає мотиваційні відео, пише зворушливі листи або плете браслети-обереги для наших захисників. Хтось допомагає у волонтерських центрах, готує смачні страви для наших військових або рятує чужі життя, щоразу ризикуючи своїм. А хтось продовжує вчити й навчатися, таким чином міцно тримаючи освітній фронт... Для Перемоги важливий кожен.

 Наприкінці навчального року хочеться подякувати всім представникам освітянського фронту за важливий внесок у сьогодення та майбутнє нашої України: вихователям, учителям, психологам, позашкільникам - усім тим, хто не залишився осторонь та продовжив навчати, морально підтримувати, надихати та підіймати патріотичний дух харків'ян.

 Настане мир – і ми все відбудуємо. Зробимо все, для того щоб 1 вересня шкільний дзвоник лунав у ваших закладах освіти та навчальні кабінети, коридори, спортмайданчики наповнилися дитячими мріями, галасом і сміхом.

 Дорогі випускники, саме зараз ви тримаєте в руках своє майбутнє. Без перебільшень, саме від вас через кілька років буде залежати майбутнє нашого рідного міста, його міцність та розвиток. Тому бажаю знайти в собі сили на підготовку до національного мультипредметного тесту та успішного вступу до закладів вищої освіти. Ми сподіваємося на кожного з вас, на нашу надпотужну, інтелектуальну, креативну молодь, на вашу енергію, знання, ідеї.

Бажаю всім щасливої долі та мирного неба над головою, нових ідей
та перезавантаження перед наступним навчальним роком, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій!

 

 З повагою

Харківський міський голова                                        Ігор Терехов

Вітання директора Департаменту Освіти Харківської Міської Ради Деменко Ольги Іванівни з нагоди закінчення 2021/2022 навчального року

 
Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
 
Війна несподівано увірвалася в наше життя руїнами, жахом, ущент розбивши найзаповітніші мрії та сподівання, проте не зламала нашу волю до перемоги, віру в світле майбутнє. Ми вистояли, як і наше незламне героїчне місто, та в надважких умовах продовжили навчальний процес. Дякую всім і вітаю із закінченням навчального року! На жаль, цьогоріч ми не зможемо зібратися на традиційному святі, тож хай дзвоник, що символізує подолання ще однієї сходинки шкільних знань, пролунає для нас віртуально!
Дорогі діти! Хочу подякувати за наполегливість, старанність у навчанні! Для вас розпочинається пора шкільних канікул. Бажаю вам добре відпочити та набратися сил перед новим навчальним роком.
Дорогі випускники! Залишаються позаду ваші шкільні роки – безтурботна та щаслива пора життя. На вашу долю випали непрості випробування, але, попри все, вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте успішну долю. Пам’ятайте: своїми ідеями, знаннями, творчістю, працьовитістю ви творите майбутнє рідного міста!
Глибоко вдячна освітянам! У надскладний час ви продовжуєте вкладати у вихованців душу та серце, своєю любов’ю та невтомною працею допомагаєте пізнавати світ, прищеплюєте найвищі моральні цінності, навчаєте та навчаєтесь, примножуючи здобутки Харкова як інтелектуальної столиці.
Шановні батьки! Ви завжди поруч, разом із дітьми ділите переживання та радієте успіхам! Прийміть слова щирої вдячності за мудрість, чуйність та розуміння.
Бажаю всім, хто сьогодні святкує в Харкові закінчення навчального року, міцного здоров’я, щастя, успіхів!
Миру нам усім!
З любов’ю та повагою
Директор Департаменту освіти О.І. Деменко
 
 

Наші плани та наше сьогодення

Добрий день! Ми з України 🇺🇦!
З міста-героя Харків 🙂❤️!
Любі друзі, шановні батьки!
Хочемо проінформувати вас про наше сьогодення та наші плани!👇👇👇👇
Наразі ми закінчуємо навчальний рік у дистанційному режимі:
✅1. На кінець року у ліцеї 250 учнів, серед яких 138 учнів з різних міст України, що здобувають освіту за екстернатною формою навчання.
✅2. Ми випускаємо з 11-го класу 8 учнів, серед яких Муравльов Станіслав нагороджується за високі успіхи у навчанні Золотою медаллю!🥇 Четверо випускників зареєстровані ліцеєм та будуть складати НМТ, тест, який необхідний для вступу до ВНЗ, причому 1 випускник буде складати його на території України, а 3 - в країнах Европи.🧑‍🎓
✅3. З 9-го класу випускаються 21 учень (серед них 10 здобувають освіту за екстернатною формою). Випускник Бекетов Ігор за високі успіхи у навчанні отримає Свідоцтво про здобуття базової загальної середньої освіти з відзнакою!))
✅Наразі продовжується підсумкове оцінювання учнів перехідних класів, а після нього деякі учні, що мають результати навчальних досягнень на високому рівні, будуть нагороджені Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України!))
💐
Ми також думаємо про розвиток нашого закладу та молимо Господа благословити (просимо вас приєднатися!):
🙏Набір до 1-го класу (керівник - Яковенко Юлія Володимирівна)
🙏Набір до 10-го класу (керівник - Рудич Наталія Валеріївна)
🙏Продовження навчання у ліцеї наших учнів та прихід нових учнів.
🙏Організацію дистанційного або очного навчання у ліцеї з 1 вересня 2022 року.
🙏 Збільшення кількості учнів, що навчаються на екстернатній або сімейній формі здобуття освіти з інших населених пунктів.
🙏Залучення Державних, европейськиз та інших грантів для підтримки приватної освіти у воєнний та повоєнний час.
Запрошуємо приєднатися до нашої шкільної родини ті сім'ї, які у цей обпалений війною час особливо відчули потребу надати якісну освіту на ціннісній основі!🧑‍🎓❤️🇺🇦🙏
Ліцей чекає своїх учнів!!!

Завершення 2021/2022 навчального року

Шановні батьки! Любі друзі!
Повідомляємо вам, що 07.04.2022 у режимі онлайн відбулося засідання педагогічної ради ПЗ ХХЛ "Початок мудрості", де було розглянуто питання організації закінчення навчального року.
При прийнятті рішень були використані рекомендації Міністерства освіти і науки України. Наразі,  вдома залишається 7 працівників школи, з яких лише 2 можуть дістатися школи пішки, а, отже, саме ці двоє можуть документально оформити у закладі паперові варіанти документів щодо випуску і переведення учнів.
 
  Хочемо проінформувати вас, яким чином буде завершено екстремальний 2021/2022 навчальний рік.
🔻1. Дата закінчення навчального року 3 червня (17 червня). Вона буде залежати від військових обставин у м. Харкові.
🔻 2. Дані про успішність дітей, що навчаються дистанційно у наших друзів, у Чернівецькій гімназії "Надія" і у Житомирському ліцеї "Сяйво", будуть передані нам у травні (результати тільки перевірочних та контрольних робіт). Вони будуть використані для позитивної корекції результатів попереднього семестрового оцінювання.
🔻3. Оцінювання за ІІ семестр у випускних 9-А та 11-А класах з кожного предмету навчального плану буде здійснюватися на підставі письмової контрольної роботи, тесту, діагностичної роботи (онлайн) з врахуванням результатів контрольних робіт під час дистанційного навчання (за наявності таких результатів). Підсумкове річне оцінювання буде враховувати результати І та ІІ семестру, але не середнє арифметичне, а кращий результат на користь учня. 
🔻4. Оцінювання за ІІ семестр учнів 5-8 та 10 класів буде здійснюватись не за 12 бальною шкалою, а "зараховано/незараховано". А річне оцінювання буде виставлено за підсумками І семестру з позитивною корекцією за результатами контрольних робіт дистанційного навчання у ІІ семетрі (при наявності таких).
🔻5. Підсумкове оцінювання рівня сформованості компетентностей з навчальних предметів у 1-4 класах буде здійснюватися за результатами І семестру з врахуванням підсумків перевірочних робіт дистанційного навчання (при наявності таких) або індивідуальної співбесіди з учнем 
🔻6. Документальне оформлення результатів успішності учнів буде проведено у вигляді електронних свідоцтв (1-4), протоколів (1-5, 10). Паперовий варіант буде видаватися після припинення військових дій на території Харківської області. 
🔻7. За бажанням батьків та при наявності заяви від них (фотокопія) учень може бути залишений на повторний курс навчання у цьому ж класі (враховуючи складності здобуття освіти у воєнний час). 
🔻8. Інформацію про видачу документів випускникам 9 та 11 класів буде надано після уточнення.
 
Друзі! Ми живемо у складні часи! Але, з свого боку, робимо все, що у наших силах, щоб створити умови для навчання наших учнів та нормативного оформлення їх результатів.

Навчання під час війни

Сьогодні місяць з того жахливого дня, коли життя кожного українця розділилося на ДО і ПІСЛЯ...
Місяць, як підступний ворог із сусідньої держави-агресора зруйнував мирне життя нашої країни - вільної України!...❤️
Місяць, як наше місто-герой Харків вкривається ранами руйнувань від рашистської артилерії та ракет...
Місяць, як родини ліцеїстів та наших працівників розсіяло воєнне лихо по Україні та за її межами...
🌏
Але водночас це зробило нас сильнішими! Ми прагнемо бути разом, допомагаємо один одному, прикладаємо спільні зусилля подолати жахи та труднощі війни задля нашої перемоги, задля нашого майбуття! Господь дав нам друзів, які простягнули нам руку допомоги в поновленні освітнього процесу у дистанційному режимі. Вже майже тиждень наші учні 1-9-х класів мають змогу приєднатися до дистанційних уроків Чернівецької приватної гімназії "Надія". А вже завтра учні 10-11-х класів долучаться до дистанційних уроків у Житомирському приватному ліцеї "Сяйво"! Дякуємо наших колег за вияв Христової любові до нас!
Ми радіємо, що наші ліцеїсти повернулися до своєї звичної мирної справи - навчання!
💻🎒📏📐✏️📚📖🎓
Наші діти - то майбутнє України! Разом ідемо до Перемоги!🙏

 

Для організації інклюзивного навчання...

Набрав чинності наказ Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Умов допуску асистента учня (дитини) до освітнього процесу для виконання його функцій та вимог до нього» від 17 листопада 2021 р. № 1236.

Умовами визначено, що асистент учня (дитини) забезпечує в освітньому процесі соціальні та соціально-побутові потреби здобувача освіти з особливими освітніми потребами/надає соціальну послугу супроводу під час інклюзивного навчання в закладах освіти.

Асистентом учня (дитини) може бути один із батьків (інший законний представник) здобувача освіти, уповноважена ними особа або соціальний робітник, який надає соціальну послугу супроводу під час інклюзивного навчання.

Вимоги до асистента учня (дитини):

1) проходження спеціальної підготовки обсягом не менше 15 годин, яка має включати інформацію щодо дотримання правил охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладі освіти, ознайомлення з правами та обов’язками учасників освітнього процесу в закладах освіти, що підтверджено документом про проходження підготовки (підвищення кваліфікації), виданим суб’єктом надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації. Підготовка соціальних робітників, які надають послугу супроводу під час інклюзивного навчання, проводиться на базі обласних, Київського міського центру соціальних служб за програмою, затвердженою наказом Міністерства соціальної політики України, та підтверджується документом про проходження такої підготовки;

2) проходження профілактичного медичного огляду;

3) дотримання правил внутрішнього розпорядку закладу освіти, правил охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, принципу конфіденційності стосовно стану здоров’я та іншої особистої інформації про учасників освітнього процесу.

Умови допуску асистента учня (дитини) в освітньому процесі:

1) письмова заява у довільній формі одного з батьків (іншого законного представника) дитини щодо допуску асистента учня (дитини) до участі в освітньому процесі;

2) підписання договору про участь асистента учня (дитини) в освітньому процесі в закладі освіти;

3) наявність в закладі освіти висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини, виданого інклюзивно-ресурсним центром, де зазначена потреба в асистенті учня (дитини) (супроводі під час інклюзивного навчання).

У випадку, якщо асистентом учня (дитини) є соціальний робітник, до заяви та договору додаються копії:

– договору про надання соціальної послуги супроводу під час інклюзивного навчання між надавачем соціальних послуг та одним з батьків (інших законних представників) отримувача соціальної послуги, який укладається на основі Типового договору про надання соціальних послуг, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 23 грудня 2020 р. № 847;

– індивідуального плану надання соціальної послуги супроводу під час інклюзивного навчання;

– письмова згода одного з батьків (іншого законного представника) дитини на допуск асистента учня (дитини) до освітнього процесу.

Один з батьків (інших законних представників) дитини з особливими освітніми потребами має: попереджати не менше ніж за три робочих дні заклад освіти про відмову бути асистентом учня (дитини) або зміну уповноваженої ним особи; інформувати про розірвання договору про надання соціальної послуги супроводу під час інклюзивного навчання між надавачем соціальних послуг та одним з батьків (іншим законним представником) отримувача соціальної послуги; своєчасно інформувати про невідвідування дитиною закладу освіти, зміну режиму дня дитини.

Семінар вчителя історії

Сьогодні сила Інтернет-ресурсів перемогла карантинні обмеження!💻
Бо у нашому ліцеї відбувся районний семінар для вчителів історії за темою: "Впровадження інноваційних технологій на уроках історії як чинник створення оптимальних умов для розвитку особистості"!
Семінар підготовила і провела у Zoom вчитель історії Нагорнюк Ольга Віталіївна, вчитель вищої категорії, яка має педагогічне звання "старший учитель".
Крім теоретичної частини, учасники мали змогу побачити записи фрагментів уроків як майстер-клас щодо використання різних інноваційних технологій як у звичайному, так і в інклюзивному класі.
 
Колеги високо оцінили досвід Ольги Віталіївни, а ми були задоволені, що досвід наших педагогів може сприяти розвитку освіти та підвищенню кваліфікації вчителів.♥️👏
 
 

Підсумки Національного Бізнес-Рейтингу

Національний бізнес-рейтинг демонструє рівень успішності та стабільності підприємств України серед аналогічних за розміром, видом економічної діяльності, географією роботи.
Це об'єктивний інформаційний ресурс про підприємства для внутрішнього використання (прийняття управлінських рішень) і для зовнішніх користувачів (інвесторів, держави, банків, страхових компаній, ЗМІ тощо).
НБР – представництво міжнародного Союзу Національних бізнес-рейтингів
в Україні, який об'єднує оргкомітети Національних бізнес-рейтингів у країнах Європи та Азії, визначає міжнародні принципи рейтингування, ініціює програми нагородження та організовує масштабні заходи для підприємців.

Уже 17 років поспіль визначає і популяризує провідні підприємства, які дотримуються принципів відкритості й добропорядності у своїй діяльності.

Приватний заклад "Харківський християнський ліцей "Початок мудрості" посів 16 місце (срібло) серед суб'єктів господарювання України за показником "Тривалість фінансового циклу" та 4 місце (срібло) серед суб'єктів  господарювання Харківської області у  номінації "Фінансові показники успішної діяльності".

Календар України. Українське ділове мовлення

Новини

Відобразити більше Завантаження... NO MORE ITEMS