Сімейний вечір у 3-А класі

Різдво - сімейне свято, тож ми вирішили зібратися нашою шкільною родиною 3-А, який зараз розпорошений по всій Україні та за її межами, нехай онлайн, але усі разом! ?
Згадуючи день народження Господа Ісуса Христа, ми роздумували, що таке Різдво, хто є Іісус для нас, згадали тих, хто був причетний до цього дня, а саме янголів! Бо саме архангел Гавріїл сповістив добру звістку Марії, потім Йосифу, через певний час багато янголів з'явилось пастухам, а потім ще багато разів з'являлись то Йосифу, щоб врятувати Ісуса, то Самому Христу!
?♥️
А на згадку про наш сімейний вечір ми зробили свічки-Ангелів, як згадку про тих, хто служать Богу, допомагають людям та захищають їх! А ще ми слухали чудові виконання відомих різдвяних пісень, пісню-молитву, розказували один одному, як готуємось та святкуємо це свято вдома!
Тішило те, що, незважаючи на відключення світла, на зайнятість або навіть погане самопочуття, всі мами доєдналися до своїх дітей, щоб провести цей час разом! Нехай вся слава буде Богу!!!
??????
З прийдешніми святами - Різдвом Христовим та Новим роком - усіх вітають учні 3-А класу та їхня вчителька, Оксана Миколаївна Лабунець.