Проєкти учнів 5-А класу з предмету "Технології"

У нашому ліцеї ми не розділяємо навчальні предмети на важливі і не дуже. Все, що роблять діти самостійно, усі висновки, які роблять, усі відкриття і розв'язання проблем - це шлях розвитку, зростання, набуття життєвого досвіду!??
І справа вчителя спрямувати учня, дати йому базову інформацію та інструменти, навчити робити вибір і відповідати за нього.
?‍?♥️
Завданням було оформити кухонну дощечку своїми руками в доступній учневі технології, про які дізналися від учительки Марини В'ячеславівни.
Більшість учнів використали техніку декупаж, але обрали різні за стилем дизайн.?️?️?
А на першому виробі бачимо вміння випалювати по дереву! А це вже вищий пілотаж!))
???????
При проектуванні роботи над виробами разом з учителькою обговорювали засади міні- маркетингового дослідження.
Головним на уроках "Технології" є не лише навчити певним технологіям створення виробу, але розвинути фантазію учнів і вміння створювати красу з тих матеріалів, що є. А ще краще - давати друге життя виробам і матеріалам, цим самим зменшуючи екологічні загрози нашій планеті! ??