Навчання дітей з особливими потребами

Навчання дітей з особливими освітніми потребами дистанційно - велика відповідальність, виклик, який простим професіоналізмом не подолати. А навчання їх дистанційно у воєнний час ????????потребує від учителя і професіоналізму, і душевних сил, і творчості, і гнучкості, і любові!
????‍????????‍????❤️
Наразі у нашому ліцеї навчаються 38 учнів з особливими освітніми потребами, з них 18 - дистанційно, а 20 учнів - на екстернатній формі здобуття освіти. Лише один учень має змогу зустрітися з учителем на очних уроках. Інші спілкуються з учителем разом з іншими учнями онлайн, а декілька на індивідуальних уроках.
Головні наші помічники - батьки!❤️ Ми дуже їм вдячні за їхню працю, підтримку, увагу і наполегливість, з якою вони долають труднощі і проблеми цього часу.
Але який ми разом з батьками бачимо результат: досягнення і розвиток наших дітей, їх навчальні роботи і проєкти,які іноді творчі, а іноді і смачні))))????????