Семінар для керівників шкіл

У семінарі взяли участь керівники 18 шкіл Новобаварського району м. Харкова, начальник Управління освіти адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради Світлична О.Ф., заступник начальника Управління освіти Ривкіна О.О., головний спійіаліст Управління освіти Гребеннікова Н.М. Засновник школи "Початок мудрості" В'ялов О.О. розповів гостям про історію школи та історію інклюзивної освіти в школі. Директор школи Горяєва О.В. виступила перед учасниками семінару з матеріалами досвіду роботи школи за темою: "Нормативно-правове забезпечення інклюзивного навчання". Також присутні змогли оцінити фрагменти уроків в класах, де навчаються діти з особливими освітніми потребами. Прикрасила фінал семінару гра на фортепіано випускниці нашої школи В'ялової Вероніки.

При підведенні підсумків семінару учасники відмітили високий професіоналізм керівників школи та педагогів, які працюють в інклюзивних класах, особливу атмосферу любові, довіри і взаємодопомоги. Семінар отримав оцінку - "високий рівень"!