Батьківські збори

Батьківські збори під час війни набувають зовсім іншого емоційного наповнення!❤️
Бо це не просто виконання обов'язку учасників освітнього процесу, а зустріч друзів та однодумців, які сумували один за одним на відстані, які потребували спілкування один з одним у бурхливий і тривожний час!
???
29 серпня у нашому ліцеї відбулися загальношкільні батьківські збори в режимі онлайн.
✅
Перед батьками звітувала директорка ліцею Оксана Горяєва, яка проаналізувала підсумки драматичного 2021/2022 навчального року, зокрема звернула увагу на:
? Зміни у розвитку мережі закладу освіти
? Подальше навчання випускників, що здобули базову і повну загальну середню освіту
? Документальне оформлення минулого навчального року
? Фінансовий стан закладу освіти за 9 місяців 2022 року.
І, зрозуміло, напередодні нового 2022/2023 навчального року батькам презентували кроки колективу щодо його підготовки, а саме:
? Комплектування освітнього процесу на 100% педагогічними кадрами
? Вирішення питань прибуття і вибуття учнів, набору у 1й та 10й класи
? Вирішення питання щодо забезпечення навчальної діяльності учнів підручниками та навчальними посібниками
? Модернізація фінансової політики закладу освіти, розробка акції "Своя ціна"
? Впровадження освітньої платформи HUMAN
Ми усі були задоволені зустріччю!?
Потужний старт початку навчального року покладено!!! ❤️
Разом ми все подолаємо, бо ми - єдиний український народ, сильний духом, працьовитий мужній!??
Хай Господь береже і благословляє всіх нас задля Його Слави та майбутнього України!?