Сьогодні Свято Останнього дзвоника та прощання з початковою школою в учнів 4-А класу, які переходять до 5-го класу.

Це репетиція майбутнього випускного, коли діти пройдуть шлях у п'ять років та отримають свідоцтва про здобуття базової загальної середньої освіти.
Хочу побажати учням - відпочити, але з мудрістю, користю та успішністю!
Задля цього:
✅ Розвиватися фізично, гуляти, їздити на велосипеді чи самокаті, плавати. А ще - навчитися грати у теніс, бо коли ми повернемося після нашої Перемоги ????????, їх буде чекати у ліцеї тенісний стіл на перервах, який так скучив за юними гравцями!⚽????????????
✅ Розвиватися інтелектуально: прочитати родиною цікаві книжки, переглянути кінофільми, поділитися враженнями!????????????
✅ Робити добрі справи: для батьків, інших членів родини, для друзів, а головне - для ЗСУ. Як? Порадьтеся з батьками!)
✅ Враження від канікул фотографуйте, фільмуйте та записуйте у щоденнику, щоб, прочитавши в кінці літа, зрозуміти, наскільки мудро ви розпорядилися своїм часом!
Гарного вам відпочинку на канікулах!))
????А це були побажання для випускників початкової школи від директорки ліцею Оксани Горяєвої.