E-mail: bw-school@ukr.net  Youtube-канал Youtube-канал

1 жовтня - День Захисників та Захисниць України!!!

День захисників і захисниць України набув особливого значення для нашої країни. 1 жовтня ми вітаємо тих героїв, які ціною власного життя боронять Україну, бережуть спокій і дарують надію на наше вільне і щасливе майбутнє.
????????????????????
Від щирого серця, з любов’ю і великою пошаною дякуємо кожному і кожній, хто мужньо захищає нашу державу.
????
З нагоди цього свята учні 5-А класу вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих героїв - захисників України.
Потім провели віртуальну (а дехто – і справжню) екскурсію виставкою шевронів. Зібрали дивовижні історії та легенди, що цупкими нитками зашиті у шеврони українських захисників.
Училися, якими словами, вчинками та жестами можна продемонструвати свою шану військовим.
????????????????????
Закінчили свято цікавою вікториною, у якій перевірили свої знання і, навіть, ще й нового дізналися. Закінчили спілкування молитвою за наших воїнів і їхні родини.

Наші першокласники намалювали вітальні листівки нашим Захисникам!!!

Рідні, незламнії, мужні й хоробрі,
Найсміливіші, відважні та добрі,
Люблячі, милії, ніжні й кохані,
Вмілі, упевнені та незрівняні.
Щира подяка вам, наші герої!
Ворога знищете ви у двобої.
Вами пишаємось й вірим безмежно!
Будемо вільні ми і незалежні!