Приватний заклад "Харківський Християнський Ліцей  "Початок мудрості"

Україна, 61064, Харків, вул. Юрія Паращука, б 6.  тел.(факс) (057) 370-30-48.  E-mail: bw-school@ukr.net

Скільки коштує навчання?

Школа "Початок мудрості" - приватний навчальний заклад, який має на меті надавати освіту на рівні державних стандартів і виховання, зорієнтоване на формування особистості на основі християнських моральних цінностей - любові до Бога і ближнього, поваги до батьків, толерантності, взаємопорозуміння, милосердя, терпіння, прощення, розуміння свого покликання і обдарувань для служіння людям, державі і Богу. Зараз в школі навчаються 119 учнів (з 1 по 11 клас). Середня кількість учнів у класі - 11. Разом з ними і для них працюють 20 учителів і 10 чоловік допоміжного персоналу. Навчання в школі здійснюється українською мовою. З першого класу не менше 2 раз на тиждень проходять уроки англійської мови. Учні школи отримують гарячі обіди в шкільній їдальні. Для першокласників облаштовано спальню для післяобіднього сну. Заняття в школі починаються о 9-00 ранку і закінчуються не пізніше 16-30. Для бажаючих є можливість займатись додатково живописом, фортепіано, хоровим співом і інформатикою. Навчання в школі - платне. Сплата за навчання з 1 вересня 2011 року - 1000 грн. на місяць (живлення включене) Для батьків, які приводять до школи нових учнів, передбачені знижки по сплаті (20 % від чинної сплати)

Календар України. Українське ділове мовлення

Відобразити більше Завантаження... NO MORE ITEMS