Челендж "Тільки в єдності наша сила" з 7-А класом

Разом - ми сила!
Учні 7-А класу вирішили до дня Єдності зробити 2 речі:
1) об'єднатися в молитві в єдиний час нашими родинами
2) написати листа солдатові
Лист #1
Вітаємо вас, наш таємний захисник! Вам пише родина Бондаренко. До початку війни ми були в м.Харків. Але зараз були вимушені виїхати. Наразі, майже кожного вечора ми молимось, щоб Господь оберігав вас.
У нашій родині троє дітей: Софія, Сніжана, Ігор. Ми всі безмежно вдячні вам за хоробрість, мужність та силу.
Дякуємо вам за надію у наше майбутнє...за надію для нашого українського народу.
З повагою, родина Бондаренко.
Лист #2.
Дорогі Захисники!
Ті, хто зараз в окопах! Хочу від усього серця подякувати вам і вклонитися в ноги за наші мирні ранки, які ви даруєте!
Хай Господь береже вас!
Дякуємо!
Родина Вінниченко
Лист #3
Добрий день, дорогий захисник!
Пише тобі учениця 7 класу Вінниченко Ліза. Я перший раз пишу листа незнайомій людині.
До 24 лютого ми з родиною жили в Харкові, але коли зранку почали лунати сирени і вибухали бомби, ми взяли маленьку валізу і поїхали з дому. Було страшно і сумно, мама з бабусею постійно плакали. Але батько і я їх заспокоювали. Війна триває вже довго і мені страшно. Але хочеться подякувати за те, що ворог ні на крок не просувається вперед та зазнає великих втрат.
І я розумію, що ми переможемо і ми родиною знов повернемося додому.
Ми з мамою молимося за вас кожного дня і віримо в перемогу! Від усього серця ДЯКУЮ!
Ліза Вінниченко.
Лист #4
Дорогий солдате!
Мене звати Дмитро і я з Харкова. Але через війну вимушений жити в Черкасах.
Дуже хочу повернутися додому і хочу, щоб мій дім був неушкодженим.
Ще я хотів би, щоб моя школа вціліла від російських атак і всі учні змогли повернутися.
Я хочу, щоб в нашу країну повернувся мир. І я знаю, що ви робите для цього все можливе і неможливе.
Я бажаю тобі, солдате, мужності, витримки, міцного здоров'я, щоб перемогти ворога!
Ми всі молимось за кожного воїна, який боронить наші землі і віримо в перемогу!
Повертайтеся обов'язково живими!
З молитвою в серці та вірою, учень 7 кл
Клімов Дмитро
Лист #5
Всім воїнам які нас захищають!!! Велике дякуємо скажем: за жертву і відвагу, за мужність і мій захист,, За сон моїй родини і захист невинної дитини…. Нехай Господь оберігає і Ангелів вам посилає, щоб всі додому повернулись і більше горя ви не знали !!!
З повагою, Комаров Кіріл
Лист #6
Добрий день, солдате!
Кожен раз, коли я лягаю спати, я згадую, що ви там сидите в окопах, там холодно і страшно. Тому я молюся Богу за вас- щоб він кожного з вас захистив, щоб ви не мерзли, не хворіли, могли теж поспати, і щоб війна швидше закінчилася, і ви змогли просто піти до себе додому.
На малюнку український солдат, який сидить в окопі і думає про тих, кого він захищає- сім'ю, дітей, спокій кожного, хто слабкіший за нього. Він любить тих, кого захищає, тому знаходиться в холоді і в такій небезпеці, щоб їм було краще.
Матвій Аверін
Лист #7
Дорогі наші солдати, мене звуть Софія я з міста Харків. Дуже вам вдячна за те що ви охороняєте нас від обстрілів. Кожного дня молюся Богові щоб ви сьогодні жили, врятувалися, не загинули та мали їжу. Вірю що це все скоро закінчиться і ви повернетесь у свої будинки, до жінок та дітей, які так з нетерпінням чекають вас. Нехай Бог вас береже!
Слава Україні!
Софія Тиханська
Лист #8
Дорогі воїни-захисники!
Від усієї нашої сім'ї хочемо висловити свою глибоку повагу.
Дякуємо, що захищаєте нашу землю та свободу. Нехай Господь збереже вас від усякого зла, зміцнить і втішить вас.
Сім'я Тиханських
Це весь наш дружний 7-А)